Oglądaj CDA Premium na telewizorach Samsung Smart TV

CDA Premium to płatna usługa typu VOD, która umożliwia dostęp do katalogu tysięcy filmów, seriali i bajek. Teraz z aplikacji można korzystać również na telewizorach Samsung Smart TV z lat 2018-2021.

Samsung konsekwentnie rozszerza ofertę aplikacji dostępnych na telewizorach Smart TV. Teraz do listy serwisów dołączyła platforma CDA Premium, która będzie prawdziwą gratką dla miłośników filmów. W ramach płatnej subskrypcji oferuje ona dostęp do ponad 10 000 pozycji, a każdego tygodnia pojawiają się nowości.  Wśród nich warto wymienić choćby takie tytuły, jak „Peaky Blinders”, czyli wielokrotnie nagradzany angielski serial gangsterski, „Tabu” z Tomem Hardym w roli głównej, francuski dramat kryminalny pt. „Nędznicy” i wiele, wiele innych. W ofercie CDA Premium znajdziemy filmy praktycznie wszystkich gatunków, od kina akcji, kryminałów i komedii, przez kino obyczajowe i dramat, po głośne i nagradzane filmy dokumentalne. CDA Premium to także jeden z największych wśród polskich platform VOD katalog filmów dla najmłodszych: od animowanych bajek, po fabularne filmy familijne dla całej rodziny. Warto też wspomnieć, że w ramach CDA Cinema odbywają się premiery filmów niepokazywanych dotąd w Polsce. Usługa ta również zarezerwowana jest tylko dla subskrybentów CDA Premium.

Stwórz kino w swoim domu

Do oglądania kinowych hitów czy urządzania maratonów filmowych przyda się odpowiedni telewizor, który zadba o niesamowite wrażenia. Dobrym wyborem będzie model Neo QLED, taki jak np. QN91A lub QN85A. Dzięki technologii Quantum Mini LED, która precyzyjniej niż kiedykolwiek steruje podświetleniem, ekran odkrywa więcej szczegółów obrazu i poprawia kontrast. W połączeniu z miliardem perfekcyjnych odcieni kolorów, który jest zasługą 100% Natężenia Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot) obraz będzie tak realistyczny i wciągający, że trudno będzie oderwać wzrok od ekranu. Ponadto, dzięki technologii głębokiego uczenia się, Potężny Procesor AI Neo Quantum 4K poprawi jakość wyświetlanych treści do jak najbliższej rozdzielczości 4K.

Zobacz również: Recenzja SPC Gear AXIS – mikrofon do wszystkiego!

Uzupełnieniem wizualnej uczty będzie dźwięk przestrzenny, który można uwydatnić za pomocą soundbara z Q-Serii, takiego jak HW-Q800A czy HW-Q700A. Dzięki technologii Doby Atmos i DTS:X[1], urządzenia te pozwolą usłyszeć każdy pojedynczy dźwięk, płynący ze wszystkich stron. Ponadto Wielokanałowy Dźwięk Przestrzenny w formacie 3.1.2. sprawi, że brzmienie będzie rozchodzić się równomiernie w całym pomieszczeniu.

Spotęgowane wrażenia można uzyskać także, dzięki doskonałej współpracy telewizora Neo QLED i soundbara Q-Serii. Funkcja Q-Symphony sprawia, że głośniki obu urządzeń łączą się ze sobą, kierując dźwięk na boki, do przodu i ku górze. Tym samym widzowie mogą liczyć na pełnię wrażeń audiowizualnych i bez reszty zanurzyć się w filmowo-serialowym świecie.

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?