Oppo i Vivo mogą w tym roku wprowadzić składanego konkurenta Galaxy Fold 2!?

Xiaomi niedawno ogłosiło swój pierwszy dostępny na rynku składany telefon Mi Mix Fold, a teraz krążą plotki, że zarówno Oppo, jak i Vivo, które są blisko powiązane, również agresywnie pracują nad wprowadzeniem na rynek swoich składanych telefonów.

Według raportu Gizchiny, zarówno Oppo, jak i Vivo są na zaawansowanym etapie produkcji swojego konkurenta Galaxy Fold 2. Poprzedni raport sugerował, że Oppo ma wkrótce wypuścić składany telefon, a bieżące raporty dodatkowo weryfikują informacje. Najnowszy mówi, że Oppo może mieć nie jedno, ale dwa różne składane urządzenia – jedno z 8-calowym wyświetlaczem głównym, a drugie może mieć 7-calowy ekran.

Oczekuje się, że oba te urządzenia będą miały składaną do wewnątrz konstrukcję, podobną do tej, którą widzieliśmy w Galaxy Fold, Mi Mix Fold i najnowszym składanym telefonie Huawei. Dodał też, że w styczniu wariant 7 ”był bliski masowej produkcji, stąd najprawdopodobniej jest to wariant, który ma zostać wprowadzony na rynek. Z drugiej strony Vivo podobno pracuje nad podobnie zaprojektowanym składanym telefonem z głównym 8-calowym wyświetlaczem i 6,5-calowym wyświetlaczem zewnętrznym.

Źródło: techradar

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?