Optoma prezentuje szybki projektor 4K do gier i domowej rozrywki – UHD35

Optoma, marka nr 1 pod względem sprzedaży projektorów 4K UHD na świecie*, zaprezentowała model UHD35 – wyjątkowo szybki projektor 4K UHD do domowej rozrywki i gier, gwarantujący bardzo niskie opóźnienia. To przełomowe urządzenie wykorzystuje najnowocześniejszą technologię TI DLP®, aby zapewnić niesamowitą szczegółowość, żywe kolory, obraz o jasności na poziomie 3600 ANSI lumenów i wyjątkowy czas reakcji dla jeszcze lepszych kinowych i gamingowych wrażeń.

Dzięki 8,3 mln pikseli na ekranie nowy model może pochwalić się certyfikatem True 4K UHD, przyznawanym przez Consumer Technology Association (CTA). Optoma UHD35 ma o 4 mln pikseli więcej niż słabsze projektory oznaczone jako 4K PRO-UHD, które nie spełniają oficjalnego standardu 4K UHD. Czas reakcji UHD35 jest nieporównywalnie lepszy od innych projektorów konsumenckich. W trybie Enhanced Gaming zapewnia on ultra-niski input lag na poziomie 4,2 ms co znacząco wpływa na płynność rozgrywki, która dorównuje gamingowym monitorom i telewizorom dedykowanym do gier.

Zobacz również: Acer i Sauber Motorsport przedłużają współpracę w sezonie 2021

Czas reakcji UHD35 w zależności od rozdzielczości i poziomu odświeżania wynosi:

  • 4K UHD @ 60Hz: 16,7ms
  • 1080p @ 60Hz: 16,7ms
  • 1080p @ 120Hz: 8,9ms
  • 1080p @ 240Hz: 4,2ms

Optoma UHD35 to urządzenie nowej generacji, zapewniające obraz o przekątnej do 300 cali, zgodność z HDR10 i HLG oraz niesamowity kontrast, który gwarantuje oszałamiające wrażenia wizualne podczas oglądania nawet przy włączonym świetle. Dzięki poziomej i pionowej korekcji geometrii obrazu oraz korekcji 4 narożników, ustawienie i instalacja projektora jest proste i elastyczne. Podwójne złącze HDMI 2.0 z obsługą HDCP 2.2 zapewnia łączność z najnowszymi urządzeniami 4K UHD, a złącze 12V umożliwia sterowanie mechanicznym ekranem projekcyjnym. Projektor Optoma UHD35, dzięki żywotności lampy wynoszącej do 15 000 godzin przy użytkowaniu w trybie dynamicznym, zapewnia wieloletnią eksploatację przy minimalnej potrzebie konserwacji.

– Nowy projektor UHD35 o rozdzielczości 4K UHD, oferujący jeszcze lepszej jakości obraz, to idealna propozycja dla zapalonych graczy, którzy chcą czerpać niesamowite wrażenia z gier stworzonych z myślą o nowej generacji konsol i kart graficznych. Za sprawą projektora Optoma, który może wyświetlić obraz o przekątnej nawet 7,5 metra, nie trzeba ograniczać się do zamkniętego na stosunkowo niewielkim ekranie wirtualnego świata gry, ale można go chłonąć całym sobą i poczuć prawdziwą immersję – komentuje Aneta ŻygadłoCountry Manager w Optoma Poland.

Źródło: materiały prasowe / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?