Optoma ZU720TST – pierwszy taki projektor na świecie!

Optoma, wiodący na świecie producent dużych ekranów i marka nr 1 w kategorii DLP w regionie EMEA*, rozszerza swoją ofertę projektorów laserowych DuraCore ProScene na rynek profesjonalnych instalacji i przedstawia ZU720TST. Jest to pierwszy na świecie krótkodystansowy projektor laserowy WUXGA ze stałą optyką o jasności 7 000 ANSI lumenów. Jako kontynuacja nagradzanego projektora Optoma ZU720T**, model ZU720TST oferuje główne cechy i zalety swojego poprzednika, w tym wysoką jasność, precyzję kolorów i cichą pracę, a dodatkowo możliwość krótkiego rzutu.

Model ZU720TST jest kompatybilny z 4K i HDR oraz posiada współczynnik kontrastu na poziomie 1000000:1, zapewniając realistyczne efekty wizualne z bogatą szczegółowością i jasnymi kolorami. Zaprojektowany, aby sprostać zapotrzebowaniu na produkty o wysokiej jasności, które nie wymagają wymiennych obiektywów, ZU720TST oferuje stałą, telecentryczną konstrukcję obiektywu z całkowicie zmotoryzowanym przesunięciem obiektywu i 1,26-krotnym zmotoryzowanym zoomem i ogniskowaniem, zapewniając taką samą elastyczność jak wymienne obiektywy a jednocześnie pozwalając ograniczać koszty.

ZU720TST gwarantuje ciągłą, 24-godzinną pracę i posiada wbudowane funkcje pozwalające na łączenie krawędzi, korekcję czterech narożników, a także tryby portretowy i pełnej projekcji 360° wzdłuż osi poziomej projektora. ZU720TST zapewnia doskonałą wszechstronność, aby sprostać nawet najbardziej złożonym instalacjom. Ważący zaledwie 12,7 kg, czyli o połowę mniej niż podobne produkty na rynku, projektor ZU720TST może być zamontowany na suficie w odległości nieco ponad metra od ściany lub powierzchni wyświetlacza, co znacznie ułatwia konfigurację.

ZU720TST został zaprojektowany w oparciu o technologię DuraCore i jest wyposażony w odporny na kurz silnik optyczny z certyfikatem IP5X, który umożliwia całodobową pracę przez 7 dni w tygodniu, oferując bezobsługową projekcję nawet przez 30 000 godzin w trybie Eco.

– Widząc jakim sukcesem okazało się wprowadzenie na rynek ZU720T zdecydowaliśmy się rozszerzyć linię projektorów laserowych DuraCore ProScene o ZU720TST, który daje jeszcze większą elastyczność podczas instalacji. Model ten docenią w szczególności osoby i instytucje poszukujące projektora gwarantującego ciągłą, wielogodzinna pracę oraz nie wymagającego częstej konserwacji. ZU720TST jest idealny do prostych, jednoosobowych instalacji i doskonale sprawdza się w miejscach o ograniczonej przestrzeni – komentuje Aneta Żygadło, Country Manager w Optoma Poland.

Optoma ZU720TST jest dostępny u autoryzowanych dealerów i dystrybutorów. Urządzenie objęte jest 3-letnią gwarancją producenta oraz 5-letnią (lub 12 000 godzin) na źródło światła. Sugerowana cena detaliczna omawianego modelu wynosi 30 999 złotych.

Więcej informacji na temat urządzenia można znaleźć na stronie: https://www.optoma.pl/product-details/zu720tst

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo