Projektor The Freestyle na start dostępny w super promocji!

Podczas targów CES 2022 w Las Vegas dużym zainteresowaniem cieszył się mobilny projektor The Freestyle. Już teraz to unikatowe urządzenie można kupić w przedsprzedaży, a przy okazji otrzymać smartfon Galaxy M52 5G za 1 zł. Promocja obowiązuje od 20 stycznia do 20 lutego b.r. w wybranych sieciach sprzedaży.

The Freestyle to pierwsze tego typu urządzenie na rynku, łączące funkcje projektora, inteligentnego głośnika i systemu oświetleniowego. W dodatku dostarczy rozrywki, gdziekolwiek chcemy – w domu, namiocie czy na kempingu.

Jedną z charakterystycznych cech projektora jest wygoda użytkowania. Projektor The Freestyle wyświetla obraz o rozmiarze do 100 cali i to bez konieczności manualnej regulacji. Ponadto automatycznie ustawia ostrość w stosunku do powierzchni wyświetlania. Dzięki Automatycznemu Poziomowaniu ekran zostanie też automatycznie skorygowany. Zadaniem widzów będzie jedynie skupić się na oglądanych treściach i doświadczać kinowych emocji także poza domem.

Co ważne, projektor waży zaledwie 800 g, dzięki czemu można go z powodzeniem przenosić czy zabierać w podróż. Ponadto obrotowa podstawa umożliwia rotację obrazu do 180°, dzięki czemu użytkownicy mogą wyświetlać obraz na dowolnych powierzchniach – na stołach, podłogach, sufitach czy ścianach. Okrągła konstrukcja zapewnia także wysoką jakość dźwięku 360°, który pozwoli cieszyć się unikatowym brzmieniem z każdej strony.

The Freestyle daje nieograniczone możliwości w zakresie korzystania z treści. Po podłączeniu do internetu oferuje inteligentne funkcje znane z telewizorów Samsung Smart TV, czyli dostęp do popularnych serwisów VOD, takich jak Netflix czy HBO GO. Ponadto jest kompatybilny z urządzeniami mobilnymi z systemem Android i iOS, dzięki czemu treści z telefonu można bezpośrednio wyświetlać na dużym ekranie. Także zasilanie nie stanowi problemu – za pomocą kabla USB typu C urządzenie można połączyć z powerbankiem1 i tym samym cieszyć się ze swobodnego oglądania także poza domem.

Organizatorami promocji są partnerzy handlowi Samsung. Szczegółowe informacje, regulaminy promocji są dostępne na stronach sieci sprzedaży Euro-Net, Media Expert, Media-Saturn, X-KOM oraz w sklepie Audiocolor i na stronie samsung.pl.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo