„Promocyjny powiew lata” w Huawei!

Huawei przygotował atrakcyjną ofertę „Promocyjny powiew lata” na wybrane laptopy, tablety i smartwatche, a także opaski sportowe i słuchawki bezprzewodowe. Promocja trwa od dzisiaj do 1 sierpnia i obejmuje między innymi laptop MateBook 14 z procesorem AMD Ryzen 7, który można nabyć w rekomendowanej cenie 3999 zł, a także smartwatch Watch GT 2 Pro z wydajną baterią umożliwiającą pracę przez 2 tygodnie na jednym ładowaniu w rekomendowanej cenie 999 zł.

Promocyjny powiew lata” to świetna okazja do zakupu nowoczesnego laptopa – w specjalnej ofercie znajduje się model Huawei MateBook 14 z procesorem AMD Ryzen 7, a także wersja wyposażona w procesor AMD Ryzen 5. Rekomendowana cena sprzedaży urządzeń to odpowiednio 3999 zł i 2999 zł. Klienci poszukujący laptopa z 15-calowym ekranem mogą wybrać MateBook D 15, który dostępny jest w promocyjnej ofercie w trzech wariantach: wersji z procesorem Intel Core i5 i 16 GB pamięci operacyjnej w rekomendowanej cenie 3399 zł, wersji z procesorem Intel Core i5 i 8 GB pamięci operacyjnej w rekomendowanej cenie 2999 zł oraz wersji z procesorem Intel Core i3 w rekomendowanej cenie 1999 zł.

W promocyjnej ofercie znajdują się też najnowsze w portfiolo Huawei bezprzewodowe słuchawki FreeBuds 4. Są to pierwsze na rynku słuchawki TWS z innowacyjną funkcją Adaptive Ear-Matching (AEM), która wykrywa kształt kanału słuchowego użytkownika i automatycznie dopasowuje redukcję szumów do indywidualnych cech danej osoby, wykorzystując przy tym informacje o panujących warunkach zewnętrznych. Rekomendowana cena sprzedaży urządzenia w ofercie „Promocyjny powiew lata” to 599 zł.

Najnowsza promocyjna oferta Huawei obejmuje również szeroki wybór nowoczesnych tabletów marki z różnych przedziałów cenowych. Jeden z najnowszych w portfolio Huawei – MatePad WiFi dostępny jest w rekomendowanej cenie 999 zł. Tablet Huawei T10s można już nabyć w rekomendowanej cenie 599 zł, natomiast wersję T10 – 499 zł. W ofercie „Promocyjny powiew lata” znajdują się też przystępne cenowo tablety – model T8 LTE dostępny jest w rekomendowanej cenie 499 zł, natomiast wersję z WIFi można nabyć w rekomendowanej cenie 399 zł.

Klienci poszukujący nowoczesnego smartwatcha lub opaski sportowej również mogą skorzystać z najnowszej oferty promocyjnej Huawei. Smartwatch Watch GT 2 Pro z wydajną baterią umożliwiającą pracę przez 2 tygodnie na jednym ładowaniu dostępny jest w rekomendowanej cenie 999 zł, a przy zamówieniu produktu w sklepie internetowym huawei.pl do zestawu, za 1 zł dodawany jest głośniczek Huawei BT CM510. Z kolei wersję Watch GT można nabyć w rekomendowanej cenie 599 zł. W promocyjnej ofercie dostępna jest też jedna z najnowszych opasek w portfiolio Huawei – Band 6 w rekomendowanej cenie sprzedaży 219 zł.

 

Oferta „Promocyjny powiew lata” obowiązuje od dzisiaj do 1 sierpnia w internetowym sklepie huawei.pl, sklepie Huawei Warszawa w Westfield Arkadia oraz w RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, Neonet, x-kom, Decathlon i Komputronik oraz Play i T-Mobile. Oferta może różnić się w zależności od partnerów, szczegóły dostępne są w sklepach.

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?