Przedsprzedaż słuchawek Huawei FreeBuds 4 teraz w zestawie z opaską Huawei Band 6

Huawei FreeBuds 4, najnowsze bezprzewodowe słuchawki douszne marki o wysokiej jakości dźwięku i z innowacyjną funkcją Adaptive Ear-Matching, są dostępne w zestawie z opaską Band 6. W ofercie przedsprzedażowej, która potrwa do 8 lipca, słuchawki można kupić w rekomendowanej cenie detalicznej 599 zł, a opaska dodawana jest od dziś w prezencie lub za 1 zł.

Przedsprzedaż FreeBuds 4 w Polsce ruszyła 17 czerwca – osoby, które zamówiły już produkt, zostaną objęte nową ofertą przedsprzedażową .

W sklepie huawei.pl, cena zestawu Huawei FreeBuds 4 z opaską Band 6 wyniesie 600 zł, w innych kanałach sprzedaży Band 6 będzie dodawany w prezencie lub za 1 zł, dotyczy to oferty Huawei Warszawa w Westfield Arkadia, RTV Euro AGD, Media Markt, Media Expert, x-kom i Komputronik. Oferta może różnić się w zależności od partnerów, szczegóły dostępne są w sklepach.

Huawei Band 6, najnowsza w portfolio marki inteligentna opaska sportowa, wyróżnia się dużym ekranem 1,47 cala oraz wydajną baterię, dzięki której urządzenie może pracować nawet do dwóch tygodni na jednym ładowaniu. Huawei Band 6 umożliwia między innymi całodobowy monitoring natlenienia krwi SpO2, analizę tętna, a także pomiar efektów treningów. Regularna cena opaski to 249 zł.

Innowacyjna technologia Adaptive Ear-Matching

Słuchawki Huawei FreeBuds 4, w porównaniu do poprzednich modeli, wykorzystują hybrydową technologię podwójnych mikrofonów, która zapewnia jeszcze lepszą redukcję szumów – to pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku w słuchawkach dousznych typu open-fit. Słuchawki wyposażone są również w technologię Adaptive Ear-Matching (AEM), która wykrywa kształt kanału słuchowego użytkownika oraz warunki zewnętrzne, i na tej podstawie dostosowuje poziom redukcji szumów.

Huawei FreeBuds 4 wykorzystują lekką i wytrzymałą membranę kompozytową z polimeru ciekłokrystalicznego (LCP), która pozwala zminimalizować zniekształcenia dźwięku oraz uzyskać przejrzyste tony średnie i wysokie. Dynamiczne przetworniki, dzięki dużej średnicy (14,3 mm), zapewniają większą amplitudę drgań i mocniejszy bas. Słuchawki wyposażone są w udoskonalone minituby basowe, które generują dźwięk o natężeniu 15% wyższym niż w przypadku Huawei FreeBuds 3.

Wygoda użytkowania

Inżynierowie Huawei opracowali autorski system symulacji 3D, dzięki któremu możliwe było wypracowanie wzorcowej ergonomii słuchawek dla jak najszerszej grupy konsumentów. W testach uwzględniono szczegółowe dane anatomiczne ponad 10 000 par uszu, tak, aby zapewnić optymalny komfort noszenia przez wiele godzin i odpowiednie dopasowanie w zróżnicowanych warunkach. Komfort użytkowania rośnie również dzięki niewielkiej wadze urządzenia – jedna słuchawka waży zaledwie 4,1 grama, a etui – 38 gramów.

Huawei FreeBuds 4 obsługują łączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie, dzięki czemu słuchawki można połączyć ze smartfonem i laptopem lub smartwatchem, co umożliwia na przykład słuchanie muzyki na jednym urządzeniu i odbieranie połączeń na drugim.Huawei FreeBuds 4 oferują 4 godziny pracy na jednym ładowaniu z wyłączoną funkcją redukcji szumów oraz 22 godziny, kiedy używane są razem z etui ładującym. Z włączonym ANC, słuchawki mogą odtwarzać muzykę przez 2,5 godziny. Słuchawki obsługują również funkcję szybkiego ładowania, dzięki której 15 minut ładowania zapewnia kolejne 2,5 godziny pracy.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?