Idealny kompan podczas spotkań z przyjaciółmi

XBOOM 360 to prawdziwe dzieło sztuki audio, które zmieni sposób, w jaki doświadczasz dźwięku. Gdziekolwiek ustawisz ten głośnik, jego stożkowy kształt w połączeniu z technologią LG sprawią, że całe pomieszczenie wypełni naturalny dźwięk wysokiej jakości dobiegający ze wszystkich stron. Urządzenie idealnie wpisuje się we współczesny tryb życia, w którym często organizuje się spotkania towarzyskie w gronie najbliższych przyjaciół.

Oprócz funkcji wizualnej unikatowa obudowa głośnika mieści element rozpraszający dźwięk. Konstrukcja modułu odbijającego głośnika wysokotonowego i niskotonowego, zwykle spotykana tylko w wysokiej klasy produktach audio, została zaprojektowana tak, aby zapewniać dźwięk w zakresie 360 stopni przy minimalnych zniekształceniach. Dzięki temu zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz głośnik XBOOM 360 otacza użytkownika wirtualnym, bogatym w detale dźwiękiem, jednocześnie zachwycając realizmem niezależnie od gatunku muzyki.

Głośnik LG XBOOM 360 RP4 został zaprojektowany z myślą o jego wszechstronnym przeznaczeniu i nastawieniem na wielozmysłowe wrażenia, jakich oczekują współcześni konsumenci. Efektowne oświetlenie głośnika LG XBOOM 360, regulowane automatycznie w zależności od nastroju (z trzema różnymi ustawieniami: Ambient, Nature i Party) lub indywidualnie konfigurowane za pomocą aplikacji, pozwoli stworzyć wyjątkową atmosferę podczas każdej sesji słuchania muzyki. W aplikacji użytkownicy znajdą również popularną funkcję DJ Effect, która umożliwia miksowanie wielu muzycznych sampli, a także korzystanie z efektów takich jak np. skreczowanie. Głośnik działa do 10 godzin na jednym ładowaniu. Ma wbudowany metalowy uchwyt ułatwiający przenoszenie oraz elegancką, wyjątkowo trwałą, tekstylną osłonę (dostępną w odcieniach beżowy, czarnym, zielonym i burgundowym).

XBOOM 360 jest kolejnym produktem, który wpisuje się w dążenie firmy LG do ograniczania oddziaływania na środowisko naturalne. Do produkcji głośnika wykorzystano m.in. materiały pochodzące z recyklingu. Potwierdzeniem jego ekologicznych właściwości jest certyfikat Eco-Product przyznany przez światowego lidera w dziedzinie inspekcji, weryfikacji, badań i certyfikacji SGS Société Générale de Surveillance SA, certyfikat Environmental Claim Validation od Underwriters Laboratories oraz certyfikat Global Recycled Standard przyznany przez Control Union Certifications.

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?