Okazje tygodnia! Promocja na laptopy Asus TUF

Okazje tygodnia to cykl, który ukazuje się w każdy poniedziałek wraz z wybranymi przez naszą redakcję najciekawszymi i atrakcyjnymi cenowo produktami. Dla Was szukamy w Internecie oraz w sklepach stacjonarnych ofert godnych uwagi.

Poniżej przedstawiamy oferty wybrane na ten tydzień!

Płynna, komfortowa rozgrywka bez lagów i opóźnień to rzecz niezbędna, jeśli w ferworze rywalizacji gamingowej nie chcesz stać się mięsem armatnim. Z ASUS TUF Gaming FX505 nie zginiesz, bo to laptop stworzony, by zwyciężać. Za wydajność odpowiadają procesor AMD Ryzen w duecie z kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX. Twoim oknem na pole bitwy jest natomiast ekran z częstotliwością odświeżania 144 Hz, za którym maluje się płynny, wyrazisty obraz.


Na satysfakcję z gry wpływa wiele elementów. Zasadnicze znaczenie ma sprzęt, dzięki któremu wszystko będzie prezentowało się jeszcze bardziej realnie. Niezwykle istotny jest czysty i wyraźny dźwięk. Dzięki temu uda Ci się usłyszeć przeciwnika, zanim jeszcze go zobaczysz. Co więcej, pozwoli on także w skutecznej komunikacji z członkami drużyny.

Inwestując w słuchawki Logitech G733 Lightspeed, stworzysz sobie właśnie takie warunki gry. To jednak nie wszystkie zalety. Dowiedz się, co jeszcze możesz zyskać z tym wyjątkowym produktem.

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
, , ,

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?