REKLAMA

Samsung Neo QLED w ofercie z pakietem usług premium

Już teraz przy zakupie wybranych modeli Neo QLED 8K i 4K można skorzystać z wyjątkowego pakietu usług. Obejmuje on dostawę telewizora wraz z wniesieniem oraz montaż. Oferta obowiązuje do 16 maja w wybranych sieciach sprzedaży.

  • Promocja obejmuje najnowsze telewizory Neo QLED 8K – QN900A i QN800A oraz Neo QLED 4K – QN95A, QN91A i QN85A o przekątnej od 55” do 85” w zależności od produktu.
  • W ramach oferty można uzyskać usługę obejmującą transport telewizora wraz z wniesieniem lub też transport z wniesieniem i montażem.
  • Promocja obowiązuje od 26 kwietnia do 16 maja b.r.
  • Telewizory można kupić w sieciach sprzedaży Euro-Net, Media Expert, Media Markt, Media-Saturn, Neonet oraz X-KOM.

Nieskończona doskonałość

Wyznacznikiem linii telewizorów Neo QLED, która w tym roku zadebiutowała na rynku, jest rewolucyjna jakość obrazu. Za precyzyjną kontrolę podświetlania odpowiada technologia Quantum Mini LED, która sprawia, że widzowie mogą cieszyć się niedostrzegalnymi wcześniej szczegółami. W dodatku obraz zachwyca swoją wyrazistością zarówno w ciemnych, jak i w jasnych scenach. Z kolei multi-inteligentny Procesor AI Neo Quantum analizuje wyświetlane treści i podnosi ich jakość. Innymi słowy kontrast, kolory, detale są poprawiane do rozdzielczości jak najbliższej 4K lub 8K – zależnie od modelu telewizora. Dzięki temu możemy zobaczyć ulubione filmy czy seriale w zupełnie nowej odsłonie. O dodatkowe wrażenia zadba miliard perfekcyjnych odcieni barw, które są zasługą 100% Natężenia Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot).

REKLAMA

REKLAMA

Harmonijne brzmienie

Jak wiadomo, na pełnię wrażeń kinowych składa się nie tylko doskonały obraz, lecz także dźwięk. Dlatego telewizory Neo QLED świetnie współpracują z soundbarami z Q-serii. Funkcja Q-Symphony sprawia, że brzmienie pochodzące z głośników telewizora synchronizuje się z głośnikami soundbara. Tym samym widzowie mogą czerpać pełnię wrażeń audiowizualnych i cieszyć się jeszcze bardziej wciągającym brzmieniem dochodzącym ze wszystkich stron. Ponadto tegoroczną nowością jest funkcja Dźwięku Dopasowanego do Przestrzeni, która zapewnia, że brzmienie będzie idealne dopasowane do warunków i pomieszczenia.

Telewizory gotowe na sukces

Dla niezdecydowanych konsumentów często to recenzje stanowią wiarygodny drogowskaz przed zakupem. Wiodące na świecie i w Polsce media technologiczne oraz biznesowe doceniły modele Neo QLED za wyjątkową jakość obrazu, innowacyjny dźwięk i udoskonalony design, przyznając jednogłośnie najwyższe końcowe noty. Na uwagę recenzentów zasłużyły także funkcje gamingowe, takie jak nowy Panel Gracza czy Multi View.

Pakiet usług premium w prezencie

Z oferty mogą skorzystać nabywcy telewizorów Neo QLED 4K – QN95A, QN91A i QN85A lub 8K – QN900A i QN800A, kupionych w wybranych sieciach sprzedaży. W ramach oferty widzowie mogą uzyskać usługę obejmującą transport telewizora wraz z wniesieniem lub też transport z wniesieniem i montażem. Promocja potrwa od 26 kwietnia do 16 maja b.r.

Organizatorami promocji są partnerzy handlowi Samsung. Szczegółowe informacje, modele objęte promocją oraz regulaminy promocji są dostępne na stronach sieci sprzedaży Euro-Net, Media Expert, Media-Saturn, Media Markt i Neonet oraz X-KOM.

Źródło: materiały prasowe 

REKLAMA

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo