Samsung ogłasza wydarzenie Unpacked ze zwiastunem Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3

Firma Samsung oficjalnie ogłosiła, kiedy zorganizuje kolejne wydarzenie dotyczące swoich nowych produktów i będzie to 11 sierpnia o godz. 10.00 ET / 16.00 czasu polskiego.

Powszechnie oczekuje się, że zostanie ogłoszona następna wersja Galaxy Z Fold 3 i Galaxy Z Flip 3 — które już sporo wyciekły. Samsung nie ukrywa tych oczekiwań, ponieważ szybkie spojrzenie na zaproszenie ujawnia zarys obu tych urządzeń.

Oczekuje się również, że Samsung ogłosi nowe zegarki Galaxy, które jako pierwsze będą korzystały z nowej połączonej platformy Wear, ogłoszonej na Google I/O na początku tego roku.

Zobacz również: PlayStation 5 w Japonii jest tajemniczo lżejsze!?

Samsung ponownie organizuje wydarzenie na swojej stronie internetowej i obiecuje opublikować więcej szczegółów na temat transmisji na żywo.

Według zdjęć ujawnionych przez Evana Blassa, Galaxy Z Fold 3 wygląda bardzo podobnie do obecnej iteracji składanego telefonu. Największą aktualizacją będzie najwyraźniej kompatybilność z rysikiem Samsung S Pen. Sam Samsung od bardzo dawna ogłasza, że doda obsługę rysika do linii Fold.

Źródło: theverge

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?