Samsung otrzymał 80 nagród iF Design Awards 2023 dla firmy

Firma Samsung otrzymała łącznie 80 wyróżnień w prestiżowym niemieckim konkursie International Forum (iF) Design Awards 2023. Złota nagroda została przyznana lodówce i urządzeniom kuchennym z linii Samsung Bespoke Infinite.

W ramach konkursu IF Design Awards, który został powołany w 1953 roku jako stowarzyszenie Die Gute Industrieform e.V., poszczególne projekty poddawane są kompleksowej analizie w aż dziewięciu kategoriach: produkt, opakowanie, komunikacja, koncepcja profesjonalna, architektura wnętrz, architektura, projektowanie usług, doświadczenie użytkownika (UX) i interfejs użytkownika (UI).

“Szczególnie ważne jest dla nas, aby doświadczenia, które dostarczamy za pośrednictwem naszych produktów i rozwiązań łączyły potrzeby i wartości użytkowników z innowacyjnymi technologiami” – powiedział TM Roh, Prezes i Szef Korporacyjnego Centrum Projektowego w Samsung Electronics. – “Chcemy wzbogacać życie i jeszcze lepiej odpowiadać na wciąż zmieniające się oczekiwania”.

Złoto dla projektu, który zmienia podejście do personalizacji

Bespoke Infinite to lodówka do zabudowy klasy premium, która dostępna jest w różnych wariantach. Łączy funkcje lodówki, zamrażarki i chłodziarki na wino. Wyróżnia się ponadczasowym, minimalistycznym designem i modułową konstrukcją, dzięki czemu świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu . Prosta, klasyczna forma w połączeniu z wysokiej jakości naturalnymi materiałami oraz funkcjami, które maksymalizują wygodę i usprawniają przechowywanie żywności, linia Bespoke Infinite wnosi trwałą wartość do kuchni użytkowników.

Ściany zewnętrzne lodówki są wykonane z wysokiej jakości aluminium, które jest bardziej odporne na wgniecenia i zarysowania oraz ułatwia utrzymanie czystości. Połączenie funkcji Black Metal Cooling, która zatrzymuje zimno wewnątrz lodówki z oświetleniem tunelowym (Tunnel Lighting) wyraża równowagę  formy i funkcjonalności.

Samsung

Zobacz również: Najbogatsze portfolio telewizorów Samsung w Polsce. Producent ujawnia szczegóły

Od designu produktu po doświadczenia użytkowe: 80 wyróżnień dla  telewizorów, sprzętu gospodarstwa domowego i smartfonów

Samsung otrzymał 80 wyróżnień we wszystkich kategoriach, w tym  za produkt i za doświadczenia użytkownika (UX). To największa liczba nagród spośród wszystkich konkurentów nominowanych do tegorocznych wyróżnień.

Oprócz Złota za lodówkę Bespoke Infinite Samsung otrzymał wyróżnienia w kategorii „Produkt” za Odyssey Ark (pierwszy na świecie 55-calowy monitor gamingowy z zakrzywieniem 1000R), za Bespoke Jet™ (bezprzewodowy odkurzacz ze stacją czyszczącą All-in-One) i za smartfon Galaxy Z Flip4 Bespoke , który daje wyjątkowe możliwości personalizacji.

Z kolei udoskonalony interfejs użytkownika telewizora Samsung zawierający przewodnik języka migowego oparty na awatarach, który objaśnia menu telewizora w tym języku, oraz Samsung Space Tycoon, wirtualna gra symulująca przestrzeń i zarządzanie na platformie świata wirtualnego Roblox, gdzie użytkownicy mogą tworzyć gry, grać i dzielić się doświadczeniami za pomocą produktów Samsung, również zostały docenione za doskonałość projektu.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?