Samsung The Terrace w zestawie z dedykowanym soundbarem

W ramach letniej promocji, kupując telewizor The Terrace do 30 czerwca br. można otrzymać dedykowany soundbar w zestawie. The Terrace to telewizor do zadań specjalnych stworzony w myślą o widzach, którzy chcą cieszyć się świetnej jakości rozrywką także poza domem – na tarasie lub w ogrodzie. W połączeniu z soundbarem do zastosowań zewnętrznych stworzy on zgrany duet, który dostarczy rozrywki podczas grilla w gronie przyjaciół. Organizatorami promocji są partnerzy Samsung.

Telewizor The Terrace przenosi domową rozrywkę poza cztery ściany – oferuje świetną jakość obrazu i łatwość obsługi, charakterystyczną dla Samsung Smart TV. Dzięki niemu widzowie nie muszą wybierać między ciepłym letnim wieczorem w ogrodzie, a filmowym maratonem w salonie. Kinowe doświadczenia z powodzeniem stworzą „pod chmurką”.

The Terrace to pierwszy telewizor konsumencki w ofercie Samsung, przeznaczony do oglądania na zewnętrz. Certyfikat IP55 potwierdza, że ekran ten jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, kurz, wilgoć czy owady.

Aby wzbogacić doświadczenia podczas oglądania, telewizor został wyposażony w powłokę antyrefleksyjną, która zapobiega odbiciom światła, dzięki czemu filmowej rozrywki można doświadczać także w ciągu dnia. Jasność o wartości 2000 nitów oraz jakości obrazu QLED 4K wraz ze 100% Natężeniem Kolorów, sprawią, że The Terrace świetnie sprawdzi się w każdych warunkach. Z kolei Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 16x zadba o odpowiedni kontrast, dzięki czemu obraz będzie pełen szczegółów.

The Terrace dostępny jest w wersji 55, 65 i 75 cali, co pozwala dopasować wielkość ekranu do swoich potrzeb i przestrzeni.

Zobacz również: Nowe inteligentne słuchawki od JBL – Vibe 100 TWS

Kino plenerowe to nie tylko świetny obraz, ale także dobry dźwięk, który potęguje wrażenia. Właśnie dlatego powstał odporny na warunki pogodowe soundbar The Terrace HW-LST70T.

Możliwości tego soundbara zostały zoptymalizowane ze względu na jego przeznaczenie. Mocny wbudowany głośnik niskotonowy (210W) zadba o głęboki i bogaty bas. Z kolei funkcja Adaptacji Dźwięku analizuje dźwięk w poszczególnych scenach i optymalizuje go tak, aby dialogi czy komentarz spikera były wyraziste i dobrze słyszalne.

Podobnie jak telewizor, również soundbar posiada certyfikat IP55, który potwierdza odporność na warunki atmosferyczne, wodę i kurz.

Teraz kupując telewizor The Terrace w wybranych sieciach sprzedaży można w prezencie otrzymać soundbar The Terrace HW-LST70T. Promocja trwa do 30 czerwca br.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?