Sony ogłosi w tym tygodniu PlayStation Spartacus!? Ogromna konkurencja dla Xbox Game Pass

Plotki głoszą, że Sony ogłosi w tym tygodniu swoją odpowiedź na Xbox Game Pass, ale według znawcy branży, Grega Millera, mogą pojawić się jeszcze dwie niespodzianki.

Spekulacje, że Sony pracuje nad nową usługą subskrypcyjną, krążyły już od miesięcy. Najnowsze doniesienia sugerują, że konkurent PlayStation Game Pass zostanie zaprezentowany w tym tygodniu. Miller nie wyjaśnia, czym mogą być dwie kolejne rzeczy, ale prawdopodobnie jedną z trzech plotek jest Projekt Spartacus.

 

Zobacz również: Recenzja SPC Gear GK630 TKL Onyx White – ładniejszej nie znajdziesz!

Nowa usługa ma wprowadzić wielopoziomowy plan subskrypcji, podobnie jak Xbox Game Pass. GamesBeat twierdzi, że ma więcej informacji, mówiąc, że Projekt Spartacus wprowadzi trzypoziomowy plan z różnymi korzyściami. Wyceniony na 10 USD, 13 USD i 16 USD –  podstawowa subskrypcja odpowiada obecnemu modelowi PS Plus. Środkowy poziom zapewnia darmowe gry miesięczne oraz dostęp do katalogu gier — prawdopodobnie biblioteki tytułów PS Now. Tymczasem poziom premium otrzymuje te dwie funkcje, a także możliwość strumieniowego przesyłania gier, co jest w tej chwili dodatkiem PS Now.

Źródło: techradar

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?