Testy potwierdzają: telewizory Neo QLED są skazane na sukces

Pierwsze dziennikarskie recenzje potwierdzają, że telewizory Samsung Neo QLED to zupełnie nowa jakość wrażeń. Wiodące na świecie media biznesowe i technologiczne, które już przetestowały modele z tej serii, jednogłośnie przyznały im najwyższe końcowe noty. Widzowie, którzy jako pierwsi w Polsce chcą odkryć pełnię możliwości nowych Neo QLED tylko do 28 marca mogą kupić je w przedsprzedaży.

Recenzje są wiarygodnym i niezależnym źródłem informacji, które stanowi drogowskaz dla kupujących. Pierwsze testy i nagrody dla telewizorów Samsung Neo QLED potwierdzają, że jest to nowa jakość na rynku.

Magazyny Forbes oraz Audio, a także portale TechRadar i Techaeris doceniły szczególnie wyjątkową jakość obrazu, innowacje w zakresie dźwięku i udoskonalony design tej linii telewizorów wykorzystujących Quantum Mini LED.

Do 28 marca modele Neo QLED 4K QN85, QN91, a także Neo QLED 8K QN800 w różnych przekątnych ekranu dostępne są w polskiej przedsprzedaży. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej neoqled.samsung.pl.

Pierwsze opinie na temat Neo QLED

Flagowy telewizor Samsung Neo QLED 4K, czyli model QN90A, otrzymał od magazynu „Forbes” najwyższe noty w recenzji. Redakcja zwróciła uwagę na możliwości przetwarzania obrazu oferowane przez ten telewizor, które przekładają się na niemal trójwymiarowe detale i najwyższej jakości doświadczenia gamingowe. W tekście napisano, że: „upscaling dostępny w modelu 65QN90A jest wręcz nieprawdopodobnie dobry”. Pochwalono także „zapierające dech piękno prezentowanych na tym modelu obrazów z gry”.

Także portal TechRadar docenił technologie i możliwości telewizorów Neo QLED, przyznając modelowi QN95A aż 5 gwiazdek i wyróżnienie „Editor’s Choice” (pol. Wybór Redaktora). W recenzji napisano, że „pierwsze podejście Samsung do Mini LED jest zwieńczone absolutnym sukcesem w postaci prezentowanego telewizora Neo QLED”.

Z kolei Techaeris docenił telewizor Neo QLED 8K QN800A za „oszałamiającą jakość obrazu” i inteligentne funkcje. W portalu odnotowano, że „opcja Multi-View jest szczególnie przydatna dla graczy”, jako że otwiera przed nimi nowe możliwości przechodzenia trudnych poziomów, dzięki doskonałej jakości i przetwarzaniu obrazu.

Z kolei magazyn „Video” przyznał telewizorowi QN900A Neo QLED 8K firmy Samsung 966 punktów na 1030 możliwych – to najwyższa dotychczas nota w kategorii telewizorów. W recenzji napisano, że „Samsung nieustannie udowadnia, że techniczne udoskonalenia i wyszukane innowacje wciąż pozwalają wiele osiągnąć – dowodem tego są obecnie mini-LED-y”. Neo QLED QN900A przyznano nagrody w następujących kategoriach: Referencja, Innowacja i Design.

Więcej informacji o nagradzanych tegorocznych telewizorach Samsung Neo QLED 8K i 4K, a także o innych wiodących innowacjach w dziedzinie telewizorów i audio tej firmy, znaleźć można na stronie prezentującej urządzenia TV i audio Samsung.

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?