REKLAMA

The Frame 2021 zmieni każde wnętrze

W tym roku telewizor The Frame jeszcze lepiej dopasujemy do stylu wnętrza, m.in. poprzez różne opcje instalacji ekranu. Dzięki najnowszym rozwiązaniom można regulować kąt nachylenia telewizora czy dostosować odstęp między podstawą a ramą urządzenia. Dodając do tego wymienne marki, ten unikatowy telewizor jeszcze lepiej odpowie na potrzeby użytkowników i ich wnętrz.

  • The Frame to unikatowa koncepcja telewizora, który stanowi najlepszy możliwy mariaż technologii, sztuki i wzornictwa.
  • Za pomocą Dopasowanego Uchwytu telewizor można powiesić równolegle przy samej ścianie, a następnie ustawić kąt jego nachylenia.
  • Regulowana Podstawa pozwala dostosować odstęp i wysokość między podłożem a ramą telewizora.
  • Z dodatkowym Stojakiem Studio telewizor można wyekspensować w dowolnym miejscu w przestrzeni.
  • Za jakość obrazu odpowiada technologia QLED 4K, oferująca miliard perfekcyjnych kolorów.

Galeria sztuki na ścianie

Cechą charakterystyczną telewizora Samsung The Frame jest wyjątkowe wzornictwo, czyli Design Obrazu. Dzięki niemu telewizor prezentuje się niczym obraz pośród naszej domowej kolekcji. Teraz po powieszeniu na ścianie, jeszcze trudniej będzie go odróżnić od naszych „analogowych” dzieł, gdyż jest blisko o połowę smuklejszy od modelu zeszłorocznego. Dopasowany Uchwyt, który jest dostępny w zestawie wraz z telewizorem, sprawia, że można zamontować ekran równolegle do ściany. Z kolei kąt nachylenia telewizora jest teraz łatwy do regulacji za pomocą obrotowego wspornika. Widzowie, którzy zdecydują się na zakup The Frame w rozmiarze 32” lub 43” mogą skorzystać z trybu portretowego i zawiesić telewizor w orientacji pionowej. To doskonałe rozwiązanie dla koneserów plakatów i zdjęć robionych smartfonem!

REKLAMA

Unikatowy charakter telewizora można podkreślić także, dzięki wymiennym ramkom. Do wyboru są dwa style – Nowoczesny lub Klasyczny – oraz pięć wariantów kolorystycznych. Te Nowoczesne oferowane są w bieli, jasnym bądź ciemnym drewnie, a Klasyczne mogą być białe lub ceglane. Dzięki temu, że ramki montuje się za pomocą magnesu ich wymiana jest szybka i łatwa. W ten sposób można dopasować ramę telewizora do innych obrazów powieszonych na ścianie.

Ponadto nie trzeba się martwić, że plątanina kabli z tyłu ekranu zaburzy cały wyraz estetyczny. Dzięki Połączeniu Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem, wszystkie przewody podłączamy do jednej, zgrabnej skrzynki – Modułu One Connect, którą możemy ukryć w szafce pod telewizorem. Tym samym zyskujemy porządek i ład w salonie.

REKLAMA

Zobacz również: Netflix planuje wprowadzić usługę „N-Plus”

Elegancja i nowoczesność

Tradycjonaliści postawią telewizor The Frame na komodzie. Regulowana Podstawa pozwala dostosować wysokość i odstęp między ramą ekranu, a szafką czy podłogą. Dzięki regulacji wysokości, można idealnie wkomponować soundbar lub inne urządzenia w przestrzeń tuż po ekranem.

Z kolei miłośnicy eksperymentowania z aranżacją wnętrz będą mogli ustawić telewizor w dowolnym miejscu. Wśród dodatkowych opcji montażu jest Stojak Studio, przypominający kształtem unikatową sztalugę. Z tym rozwiązaniem pomieszczenie nabierze unikatowego i eleganckiego wyglądu, a wyświetlane na ekranie obrazy będą wyglądały niczym w nowoczesnej galerii sztuki.

Inteligentny telewizor z technologią QLED 4K

Zachwycając się pięknym designem, nie należy zapominać, że The Frame to telewizor, który wyróżnia się niesamowitą jakością obrazu. Oferuje rozdzielczość 4K oraz 100% Natężenie Kolorów, co jest wyznacznikiem telewizorów QLED. Z kolei Procesor AI Quantum 4K wspomaga skalowanie do zachwycającej rozdzielczości zbliżonej do 4K, dzięki wykorzystaniu technologii sztucznej inteligencji.

The Frame to także telewizor, który zadba o domową jakość rozrywki na najwyższym poziomie. Należy do rodziny Smart TV, napędzanej przez wielokrotnie nagradzany system Tizen. Oznacza to, że oferuje prostą i intuicyjną obsługę oraz bogatą ofertę naszych ulubionych aplikacji VOD. Zawiera także najnowsze funkcje, takie jak PC na Ekranie TV, która umożliwia bezprzewodowe połączenie np. z monitorem czy Multi View, która pozwala podzielić ekran na dwie części, z jednej strony wyświetlając treści prosto ze smartfona Samsung Galaxy z systemem Android 8.1 lub nowszym.

Źródło: materiały prasowe

REKLAMA

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo