Wróć do wakacyjnych wspomnień z telewizorem The Frame

The Frame to wyjątkowy telewizor, który pozwala nie tylko wyświetlać obrazy, lecz także celebrować wyjątkowe wspomnienia. W unikatowej oprawie można bowiem pokazać portrety rodzinne czy zdjęcia z wakacyjnych podróży. W tym roku z The Frame widzowie zyskują jeszcze więcej miejsca na udostępnianie pięknych momentów – aż 6 GB pamięci wewnętrznej, co daje przestrzeń na około 1200 zdjęć.

Wspomnienia ujęte w ramy

Telewizor The Frame wyróżnia się nie tylko zachwycającym designem, lecz także dodatkowymi funkcjami. Po włączeniu Trybu Sztuka, na ekranie można wyświetlić obraz, grafikę czy kolekcję własnych zdjęć. Dzięki temu The Frame pozwala w niecodzienny sposób celebrować wspomnienia z wakacyjnych wyjazdów, spotkań z przyjaciółmi czy rodzinnych uroczystości. Zdjęcia ze smartfona można przesłać za pomocą aplikacji Smart Things lub USB. W tym roku widzowie mają do dyspozycji aż 6 GB pamięci wewnętrznej, która umożliwia przechowywanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości.

Przed zorganizowaniem pokazu zdjęć, warto wcześniej zastanowić się, jakiego typu fotografie będą najlepiej prezentowały się na The Frame. Jeśli chcemy, aby obraz wypełnił cały ekran, zdecydowanie lepiej kadrować w poziomie, a zalecana rozdzielczość obrazu to przynajmniej 4K (3840* 2160).

Z kolei widzowie, którzy zdecydują się na The Frame o mniejszym rozmiarze, takim jak 32” lub 43”, będą mogli skorzystać z trybu portretowego i zawiesić telewizor orientacji pionowej. To świetnie rozwiązanie dla miłośników zdjęć robionych smartfonem.

Co więcej, teraz to od nas zależy, w jaki sposób będziemy prezentować zdjęcia na dużym ekranie. Można wybrać passe-partout spośród 5 wzorów i 16 opcji kolorystycznych. Z kolei, jeśli chcemy nadać swoim zdjęciom niezwykle oryginalny charakter, możemy zastosować dostępne filtry. Do wybór jest aż 6 wariantów: Oryginał, Sztuka, Atrament, Pastele, Akwarela i Fauve. Za ich pomocą nasze prywatne fotografie mogą zamienić się w dzieła sztuki przypominające np. malarstwo impresjonistów.

Z nowym The Frame widzowie mogą wcielić się w rolę kuratorów sztuki. Wystarczy wybrać i oznaczyć swoje ulubione dzieła i dzięki temu zbudować własną kolekcję obrazów, zgromadzonych w jednym miejscu.

Ponadto, jeśli opuścimy pomieszczenie, telewizor automatycznie wyłączy galerię. Za pomocą Czujnika Trybu Sztuka ulubione zdjęcia czy obrazy wyświetlane będą tylko, gdy ktoś będzie w pobliżu.

The Frame to unikatowy koncept telewizora, który prezentuje się niczym dzieło sztuki. Jego cechą charakterystyczną jest Design Obrazu, czyli wzornictwo jeszcze bardziej dopasowane do potrzeb widzów. Dotyczy to m.in. odpowiedniej oprawy, gdyż w tym roku Wymienne Ramki dostępne są w większej liczbie wariantów. Z kolei minimalistyczna i smuklejsza konstrukcja sprawia, że teraz The Frame jeszcze bardziej upodabnia się do dzieł w naszej domowej kolekcji. Za pomocą Dopasowanego Uchwytu, telewizor można zamontować płasko przy samej ścianie niczym prawdziwy obraz, a następnie regulować kąt jego nachylenia za pomocą obrotowego wspornika.

Zobacz również: Gratka dla gamerów. Plecak za zdjęcie z puszką napoju energetycznego PredatorShot?

Inteligencja z QLED 4K

Zachwycając się fotografiami z wakacji czy z rodzinnych uroczystości, nie należy zapominać, że The Frame to przede wszystkim telewizor, który wyróżnia się technologią znaną z telewizorów QLED. Doskonałe, pięknie nasycone kolory w każdym oświetleniu to zasługa 100% Natężenia Kolorów. Z kolei Procesor AI Quantum 4K odpowiada za skalowanie do rozdzielczości zbliżonej do 4K, dzięki wykorzystaniu technologii sztucznej inteligencji.

Dopełnieniem do obrazu jest niesamowity dźwięk, który pozwoli czerpać satysfakcję z domowych seansów. Funkcja Adaptacji Dźwięku, dzięki dokładnej analizie scen dźwiękowych, pozwoli cieszyć się brzmieniem, idealnie dopasowanym do tego, co akurat oglądamy. Z kolei Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni sprawi, że niezależnie od tego, gdzie umieścimy telewizor, usłyszymy zoptymalizowane brzmienie, dopasowane do pomieszczenia.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?