Wyciekły zdjęcia Galaxy Watch 4 – nowy system operacyjny smartwatcha

Do następnego wydarzenia Unpacked Samsunga dzieli nas nieco ponad tydzień, ale nowe zdjęcia z 91mobiles mogły ujawnić nasze pierwsze spojrzenie na dwie rzeczy, które mogliśmy zobaczyć na wystawie: podobno Galaxy Watch 4 Classic i nowy system operacyjny smartwatcha od Samsunga i Google.

Dwa zdjęcia z 91moblies przedstawiają czarno-srebrne zegarki z zaokrąglonymi ramkami, pasującymi do projektu widocznego w wyciekających renderach z Android Headlines i szczegółowych GIF-ach opublikowanych przez znanego leakera Evana Blassa w lipcu. Co ważniejsze, zdjęcia pokazują nowy system operacyjny smartwatcha (obecnie określany jako Wear) po raz pierwszy na rzeczywistych urządzeniach.

Google i Samsung ogłosiły, że zasadniczo połączą Wear OS i Tizen na Google I/O w maju, obiecując poprawę żywotności baterii, szybsze ładowanie aplikacji i wiele innych. A w maju Samsung dał nam wyobrażenie o tym, jak nowy system operacyjny będzie wyglądał na jego urządzeniach (i wygląda świetnie w tym, co pokazała firma)

Źródło: theverge / 91mobiles

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?