„Zimowy Festiwal Zakupów” na huawei.pl

Huawei zaprasza na „Zimowy Festiwal Zakupów” w sklepie internetowym huawei.pl. W specjalnej, festiwalowej ofercie znalazły się wybrane smartfony, laptopy, smartwatche i bezprzewodowe słuchawki w nowych, atrakcyjnych cenach lub w zestawach z innymi urządzeniami. Promocja potrwa do 28 lutego lub do wyczerpania zapasów.

Osoby, które poszukują laptopa do pracy lub nauki zdalnej, w ofercie znajdą ultrasmukłe i wydajne laptopy Huawei MateBook 14, MateBook D 15 2019 i MateBook D 14 2019 – w zestawach z routerem Huawei AX3 Dual-Core, bezprzewodową myszką Huawei i plecakiem. Dostępny w zestawie router Huawei AX3 został opracowany z myślą o gospodarstwach domowych, w których do internetu podłączonych jest wiele urządzeń. Stabilny transfer danych z prędkością dochodzącą do 3000 Mb/s umożliwia prowadzenie spotkań wideo bez zakłóceń oraz pobieranie ciężkich plików w krótkim czasie.

Na klientów sklepu huawei.pl czekają również fotograficzne smartfony w atrakcyjnych zestawach ze smartwatchem Huawei Watch GT – najnowszy, flagowy Huawei Mate 40 Pro w cenie 5399 zł, Huawei P30 lite za 1099 zł oraz Huawei P30 Pro za 2299 zł.

Fani aktywności fizycznej lub osoby, które chciałaby zadbać o swoje zdrowie i prawidłowy sen, w ofercie znajdą inteligentny zegarek Huawei Watch GT w cenie 399 zł oraz najnowszy Watch GT 2 Pro za 1099 zł. Całość dopełniają bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeLace Pro, które świetnie sprawdzą się podczas ćwiczeń na siłowni lub świeżym powietrzu i które w ofercie są dostępne w cenie 399 zł.

Oferta dostępna będzie na huawei.pl od 17 do 28 lutego lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły znajdują się na stronie sklepu.

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?