AirPods 3 – słuchawki Apple nowej generacji wyglądają bardzo znajomo

Apple może być gotowe do wydania nowej pary AirPods w marcu tego roku. Nowe przecieki sugerują, że trzecia generacja AirPods firmy Apple będzie dzielić niektóre funkcje z AirPods Pro, takie jak obsługa dźwięku przestrzennego.

AirPods 3 mają mieć również krótszą budowę, wymienne końcówki i mniejszą stację ładującą niż AirPods Pro. Do tej pory mieliśmy dwie generacje zwykłych słuchawek AirPods – bezprzewodowych słuchawek dousznych z długim trzpieniem, który przylega do ucha. Ale nowy wyciek z 52audio pokazuje, że wkładki douszne trzeciej generacji z krótszym trzonkiem, więc ogólnie konstrukcja wygląda podobnie do AirPods Pro.

AirPods 3 mogą również zapożyczyć wymienną konstrukcję końcówek dousznych od AirPods Pro, aby zapewnić lepsze dopasowanie do ucha niż obecne AirPods, które po prostu spoczywają w uchu. Niektórzy użytkownicy stwierdzili, że zwykłe słuchawki AirPod łatwo wypadają podczas poruszania się lub biegania, więc końcówki mogą pomóc w zapewnieniu bezpieczniejszego dopasowania. Podczas gdy AirPods Pro mają klikalne trzpienie, AirPods 3 mogą mieć powierzchnie dotykowe do interakcji z wkładkami dousznymi.

52audio sugeruje również, że żywotność baterii pozostanie taka sama, jak w przypadku obecnych AirPods drugiej generacji, wynosząca łącznie około 5 godzin.

Źródło: cnet

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?