Aplikacja Apple TV na telewizorach Philips

Od teraz użytkownicy telewizorów Philips z systemem Android TV mogą korzystać z aplikacji Apple TV. Platforma trafi na wszystkie urządzenia z rocznika 2021, zaś właściciele wybranych wcześniejszych modeli mogą zainstalować aplikację samodzielnie.

Marka Philips TV & Sound wprowadza aplikację Apple TV na wszystkie swoje telewizory z systemem Android TV. Od teraz użytkownicy z całej Europy, a także innych regionów świata, będą mieli pełny i łatwy dostęp do serwisu Apple TV+, kanałów Apple TV i innych usług bezpośrednio z poziomu systemu Smart TV.

Aplikacja Apple TV zawiera dostęp do płatnego serwisu Apple TV+ oferującego produkcje, filmy i dokumenty najlepszych twórców z całego świata. Abonenci usługi mogą oglądać oryginalne programy Apple, w tym seriale „Ted Lasso”, „The Morning Show”, „For All Mankind” i „Servant”, a także takie filmy jak „Greyhound”, „Palmer” czy „Wolfwalkers”.

Ponadto aplikacja pozwala oglądać – zarówno w trybie online, jak i offline – kanały Apple TV, takie jak STARZPLAY, Acorn TV i Noggin, bez reklam i na żądanie, bezpośrednio z poziomu aplikacji. Dzięki funkcji Family Sharing, po wpisaniu osobistego identyfikatora Apple ID i hasła, z subskrypcji kanałów Apple TV może korzystać jednocześnie nawet sześciu członków rodziny. Klienci otrzymują również spersonalizowane i dopasowane do ich potrzeb rekomendacje, a także mają dostęp do biblioteki filmów i programów telewizyjnych zakupionych w Apple.

Zobacz również: iOS 15: Wszystkie urządzenia obsługujące nowy system operacyjny Apple

„Bardzo się cieszę, że możemy udostępnić Apple TV+ użytkownikom naszych telewizorów z systemem Android. Jest to jedna z najlepszych usług streamingowych, która w połączeniu z naszą wielokrotnie nagradzaną technologią przetwarzania obrazu i unikalnym systemem Ambilight pozwoli widzom cieszyć się treściami Apple TV+ w najwyższej jakości obrazu i dźwięku” – powiedział Martijn Smelt, CMO Europe w TP Vision.

Osoby, które kupią telewizor Philips z systemem Android z rocznika 2021, znajdą aplikację Apple TV zainstalowaną już na ekranie głównym systemu Smart TV. Właściciele starszych modeli z systemem Android (w wersji 8.0 lub nowszej) mogą dodać aplikację za pośrednictwem sklepu Google Play. Apple TV można znaleźć także w aplikacji Philips TV Collection.

Wszystkie telewizory Philips z systemem Android TV wspierają formaty Dolby Vision i Dolby Atmos oraz są wyposażone w system Ambilight potęgujący wrażenia podczas seansów, dlatego ich użytkownicy mogą oglądać materiały Apple TV+ w prawdziwie kinowej jakości.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?