Apple iPhone 13 – ile będzie kosztował?

Chociaż minęło dopiero nieco ponad sześć miesięcy od wejścia do sprzedaży iPhone’a 12, Apple podobno koncentruje się na nadchodzącym iPhonie 13, który, jak spodziewamy się, zostanie zaprezentowany we wrześniu. Oprócz plotek o różnych modelach, specyfikacjach aparatu i porównaniu nowego telefonu z iPhonem 12, to, co naprawdę wszyscy chcą wiedzieć to ile będzie kosztował iPhone 13?

Nie oczekuje się, że iPhone 13 będzie znaczącym ulepszeniem technicznym w stosunku do iPhone’a 12, który jako pierwszy obejmował obsługę 5G. Z tego powodu analitycy przewidują, że iPhone 13 będzie kosztował mniej więcej tyle samo, co iPhone 12, którego podstawowa wersja zaczyna się od 3599 zł . Ponieważ iPhone 12 przyniósł największy kwartał przychodów i zysków w historii Apple, firma może być zmotywowana do stosowania podobnej struktury cenowej.

Zobacz również : Netflix planuje wprowadzić usługę „N-Plus”

Możliwy jest również taki scenariusz, że Apple obniży cenę iPhone’a 13, podobnie jak inne modele, takie jak Samsung Galaxy S20 FE i Pixel 5 Google w 2020 roku. Samsung Galaxy S21, wydany w styczniu, również szczycił się niższą ceną, zaczynając od 200 USD niższej. niż jego poprzednik.

Źródło: cnet / Ilustracje – wccftech

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo