REKLAMA

Apple Watch 5/SE – bezpłatna naprawa w przypadku problemu z ładowaniem

Błędy w dzisiejszych urządzeniach, zwłaszcza tych „smart”, stały się prawie codziennością, ale większość z nich można na szczęście naprawić poprzez zwykłą aktualizację oprogramowania. Niestety zdarzają się sytuacje, w których błędy uderzają również w jakiś element sprzętowy, który wymaga naprawy lub wymiany. Tak właśnie stało się tym razem z Apple Watch Series 5 i Apple Watch SE, które nagle odmówiły ładowania, gdy wchodzą w tryb oszczędzania energii. Na szczęście Apple oferuje bezpłatną naprawę tych smartwatchów, jeśli wykazują te objawy.

Power Reseve jest czymś w rodzaju trybu niskiego zużycia energii w Apple Watch, w którym oszczędza baterię, a jednocześnie pokazuje czas. Robi to, odcinając komunikację między Apple Watch a sparowanym iPhonem i ograniczając dostęp do innych funkcji. Niestety, ta użyteczna funkcja najwyraźniej spowodowała u niektórych właścicieli bóle głowy, które Apple próbuje teraz złagodzić.

REKLAMA

Apple przyznało, że ​​niewielka liczba właścicieli tych zegarków zgłosiła, że ​​nie może naładować swoich zegarków Apple po wejściu w ten tryb. Instrukcja obsługi nie zawiera wyjaśnienia tego niepożądanego zachowania, ale jedno jest jasne, urządzenia muszą być naprawiane przez autoryzowany serwis

Zegarki Apple, w których występuje ten problem, działają na systemie watchOS w wersji 7.2 lub 7.3. Apple właśnie wydało aktualizację konserwacyjną, aby rozwiązać ten problem i zaleca aktualizację do systemu watchOS 7.3.1.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta dotyczącej tego błędu – Apple Support .

REKLAMA

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo