REKLAMA

BMW prezentuje elektryczne i4 oraz deklaruje zasięg na jednym ładowaniu

BMW ujawniło pierwsze zdjęcia i informacje dotyczące nowego elektrycznego sedana, i4. Samochód pomoże niemieckiej marce zapoczątkować nową erę, skupiając się na pojazdach elektrycznych premium i ich osiągach.

Nie mamy pełnych szczegółów na temat samochodu, ale BMW powiedziało, że Amerykanie są pewni, że jego szacowany zasięg osiągnie 300 mil (482 km) na ładowaniu w najlepszej specyfikacji. Spodziewamy się różnych opcji akumulatorów, ale największa bateria powinna osiągnąć magiczną liczbę zaczynającą się od trójki. Sedan powinien również rozpędzić się od 0 do 100 km na godzinę w 4 sekundy, a 530 koni mechanicznych w pełni elektrycznych motywuje sedana.

REKLAMA
picpicpicpic

Jeśli projekt wygląda trochę znajomo, to dlatego, że jest to zasadniczo czterodrzwiowa wersja coupe serii 4. Tak więc, jeśli lubisz serię 4, ale chcesz mieć elektryka, to jest samochód dla Ciebie, stąd oznaczenie i4. W zeszłym roku BMW pokazało nam i4 Concept, który według firmy był w około 85% gotowy do produkcji. Dowiemy się pełnych szczegółów na temat i4 w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Źródło: cnet

REKLAMA

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo