Iga Świątek ambasadorką Xiaomi

Gwiazda światowego tenisa i nadzieja polskiego sportu – Iga Swiątek. Nie trzeba jej przedstawiać, bo powoli zajmuje stałe miejsce w sercach polskich kibiców. Należy natomiast ogłosić, że została ambasadorką marki Xiaomi.

Jedna z najmłodszych i jednocześnie najbardziej uznanych polskich tenisistek – Iga Świątek współpracuje z Xiaomi. Będzie ambasadorką marki. Dla fanów Xiaomi to doskonała wiadomość – będą mieli możliwość spojrzenia za kulisy przygotowań, porozmawiania z Igą czy oglądania jej sukcesów z „pierwszego rzędu”.

 „Cieszymy się, że do Xiaomi dołącza Iga Świątek.Jej talent, ciężka praca i determinacja w osiąganiu celu oraz poczucie, że wszystko jest możliwe – to są rzeczy bliskie naszej marce. Chcemydać fanom Xiaomi możliwość bliższego poznania Igi, spojrzenia za kulisy jej przygotowań i dnia codziennego. Ambasador marki jest przecież częścią Mi Community.” – powiedziała Jolanta StryjczakPR Head, Xiaomi CEE, Nordic&Baltic Region.

Processed with VSCO with g6 preset

 „Cieszę się, że będę z Wami. Wiecie, że moją pasją jest tenis ichcę Wam pokazać, jak sport może rozwijać i zmieniać życie. Chcę podzielić się z fanami Xiaomi tym, co robię, jak się przygotowuję, i jak gram. Może zaszczepię w Was pasję do tego wspaniałego sportu.Już czuję Wasze wsparcie. Do zobaczenia na pokładzie Xiaomi!” – tak powitała Iga Świątek fanów Xiaomi.

Szczegóły współpracy nie są jeszcze publikowane.

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?