iPhone 13 – nowe informacje o aparacie i trybie portretowym

Według nowego raportu Bloomberga, nadchodzące flagowe iPhone’y Apple, prawdopodobnie nazwane linią iPhone 13, będą w stanie automatycznie rozmywać tło materiału w ramach nowego trybu portretu wideo.

Mówi się, że ta funkcja „Cinematic Video” jest jedną z trzech głównych nowych funkcji aparatu, które pojawią się w tegorocznych iPhone’ach. Pozostałe dwa to obsługa nagrywania wideo ProRes i nowe opcje edycji zdjęć.

Ulepszenia dołączają do kolejnej aktualizacji aparatu, która, jak się uważa, jest w drodze do tegorocznych telefonów. W listopadzie ubiegłego roku niezawodny analityk Apple, Min-Chi Kuo, powiedział, że ultraszerokie aparaty w telefonach zostaną ulepszone, z większą przysłoną, aby zapewnić lepszą fotografię w słabym świetle. Plotka dotyczy również nowej funkcji edycji zdjęć w stylu filtrów Obsługa ProRes będzie szczególnie pomocna dla edytorów wideo, dając im większą kontrolę nad materiałem po jego nagraniu.

Zobacz również: Marvel płaci twórcom komiksów zaledwie 5000$!

Wszystkie modele iPhone’a 13 mogą mieć mniejsze wycięcia w wyświetlaczu, a także tradycyjne zwiększenie mocy obliczeniowej dzięki nowemu chipowi A15. Jednak Bloomberg twierdzi, że tegoroczne aktualizacje będą „skromne” i będzie taka sama różnorodność modeli i rozmiarów ekranu, jak to, co widzieliśmy w zeszłym roku.

Źródło: theverge

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?