„Utopia” – Travis Scott i jego najnowszy album studyjny już dostępny

Fani amerykańskiego rapu długo musieli czekać na najnowszy krążek Travisa Scotta. Dzisiaj „Utopia” w końcu ujrzała światło dzienne.

Travis Scott to jeden z czołowych amerykańskich raperów, wokalistów i producentów muzycznych. Jego trzy poprzednie albumy zyskały ogromną popularność sprawiając, że Travis stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych artystów na świecie.

Jednak jego ostatnia płyta „Astroworld” została opublikowana w 2018 roku, czyli aż 5 lat temu. Fani długo wyczekiwali kolejnego krążka rapera z Houston – w końcu, z dniem dzisiejszym, „Utopia” jest już dostępna na wszystkich serwisach streamingowych. Album składa się z 19 utworów o łącznej długości 1h i 13min. Podczas słuchania będziemy mogli również usłyszeć występy gościnne innych dużych twórców takich jak Drake, The Weeknd, Bad Bunny, Future, SZA i wiele innych. Pełną trackilstę znajdziecie poniżej.


Oczekiwania wobec najnowszego albumu Travisa Scotta były ogromne. Czy według was Utopia im sprostała i nie zawiodła fanów? Czy może jest gorsza niż jego poprzednie albumy? Moim zdaniem Utopia to album zabierający nas w kompletnie inną podróż niż Astroworld, dodatkowo wprowadzając bardzo unikalny klimat. Jestem przekonany, że wiernym fanom La Flame na pewno spodoba się ten styl jak i cały krążek.


Zobacz również: Epson przyjrzał się wyborom nauczycieli na lekcjach w polskich szkołach. Papier czy ekran?

Ilustracja wprowadzenia: @RodeoTheAlbum Twitter

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu
Kontakt: b.ostrowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?