Asus prezentuje ROG Zephyrus G14 Alan Walker Special Edition

Superwydajny laptop 14-calowy do rozgrywki i pracy kreatywnej jest oferowany w odmienionej wersji zaprojektowanej z udziałem słynnego na całym świecie producenta muzycznego i DJ-a

ASUS Republic of Gamers (ROG) zaprezentowało dzisiaj laptopa Zephyrus G14 w nowej wersji specjalnej Alan Walker, która została opracowana we współpracy z legendarnym artystą, DJ-em i producentem muzycznym. Dzięki wyjątkowemu stylowi i dostosowanemu samplerowi ROG Remix komputer ten jest gotowy do realizowania wszelkich projektów kreatywnych.

Połączenie technologii z muzyką

Alan Walker już w młodym wieku zaczął interesować się komputerami, programowaniem i projektowaniem graficznym, co pomogło mu osiągnąć znaczącą karierę w muzyce elektronicznej. Walker rozpoczął swoją karierę jako producent samouk, udostępniając swoje utwory na platformach YouTube i SoundCloud, a sławę przyniosła mu wydana w 2015 piosenka Faded. Utwory Walkera są strumieniowane miliardy razy w serwisach YouTube i Spotify i stał się on bardzo znanym artystą zaangażowanym w branżę gamingową. Na liście jego osiągnięć w roli producenta znajdują się utwory do PUBG Mobile i Death Stranding. Dzięki temu, w połączeniu z jego wyjątkowym wyczuciem stylu, idealnie pasuje on do wartości reprezentowanych przez firmę ROG.

Nie przegap żadnego beatu

Kiedy firma ROG po raz pierwszy nawiązała współpracę z Alanem Walkerem, jeden laptop wyróżniał się na tle innych modeli jako idealny kompan twórcy lub gracza do realizowania wszelkich zadań. Zephyrus G14 oferuje połączenie najwyższej mobilności w jego klasie sprzętowej z wysoką wydajnością 8-rdzeniowego, 16-wątkowego procesora AMD® Ryzen™ 9 5900HS oraz karty graficznej NVIDIA® GeForce® RTX™ 3050 Ti. Dla Walkera – i wszystkich marzących o podobnej karierze – jest to idealne narzędzie opracowane do użytkowania mobilnego przez graczy i twórców treści, które natychmiastowo zapewnia maksymalną wydajność.

Zobacz również: Test Asus ROG Strix Scar 17 – drugie imię wydajność

Detale spersonalizowane pod kątem Alana Walkera

Firma ASUS ROG nigdy nie zadowala się standardowymi rozwiązaniami i wyposażyła laptopa Zephyrus G14 AW SE w jeszcze lepsze wykończenie i opcje personalizacji. Ta zaprojektowana we współpracy z Walkerem wersja specjalna laptopa G14 wyróżnia się wyjątkowymi akcentami kolorystycznymi, jak np. odcieniem Spectre Blue wyświetlacza LED AniMe MatrixTM, który jest ekskluzywnie oferowany tylko w tym modelu. Plakietka na pokrywie charakteryzuje się podobnym stylem, a ponadto wdrożono koncepcję Walkera polegającą na umieszczeniu jego podpisu obok logo ROG. Plakietka została wyprodukowana w procesie fizycznego osadzania z fazy gazowej dla zapewnienia atrakcyjnego odblasku, zmieniającego odcień zależnie od kąta oglądania. Dwa paski z tkaniny zapewniają typowy dla marki ROG akcent cyberpunkowy, przy czym na jednym pasku umieszczono odblaskowy tekst płynnie integrujący się z ekranem matrix LED.
Laptop posiada nawet spersonalizowaną animację wyświetlaną podczas uruchamiania systemu operacyjnego oraz tapetę Alana Walkera. Błyszczący szklany touchpad wyróżnia się cieniowaniem z wyjątkowym wzorem inspirowanym korektorem dźwiękowym, a nasadki klawiszy pasują kolorystycznie do typowych barw Alana Walkera, w tym klawisze A i W ozdobiono nadrukiem z logo producenta u góry. Całości dopełniają akcesoria, w tym czapka baseballowa oraz para skarpetek w stylu Alana Walkera i ROG, wraz ze specjalną wersją pokrowca ROG Sleeve, dzięki czemu możesz reprezentować Republikę w każdym miejscu.
Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?