Kup dowolny model Lenovo IdeaPad 3 oraz IdeaPad 5 300 zł taniej

Lenovo przygotowało nową promocję na swoje urządzenia. Teraz modele z serii IdeaPad 3 oraz IdeaPad 5 zostały objęte obniżką wynoszącą 300 złotych brutto. Specjalna oferta jest dostępna u partnerów handlowych producenta. Promocja potrwa do 1 sierpnia.

Laptopy z serii IdeaPad 3 i IdeaPad 5 to bestsellerowe konstrukcje, które w przystępnej cenie podstawowego urządzenia do codziennego użytku oferują mnogość rozwiązań i usług. Dzięki szybkim dyskom SSD i wydajnym procesorom dedykowanym urządzeniom mobilnym sprawdzą się do jako odpowiednie narzędzie do pracy lub nauki czy wygodnego przeglądania Internetu. O walory rozrywkowe zadbają wysokiej jakości ekrany FullHD z powłoką antyrefleksyjną oraz głośniki DolbyAudio™.

Zobacz również: Zdjęcia Galaxy Buds 2 wyciekły przed Samsung Unpacked

W modelach z serii IdeaPad 3 i IdeaPad 5 nie zabrakło także baterii wystarczającej na kilkanaście godzin pracy czy niezbędnych portów. Laptopy IdeaPad zostały także wyposażone w opcjonalny czytnik linii papilarnych, a model IdeaPad 5 w technologię szybkiego ładowania Quick Charging.

Produkty w obniżonej cenie można kupić u wybranych partnerów handlowych Lenovo w Polsce. Promocja trwa od 15 lipca do 1 sierpnia.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?