NVIDIA prezentuje kartę graficzną GeForce RTX 3060 Ti

Firma NVIDIA zaprezentowała dzisiaj kartę graficzną GeForce RTX 3060 Ti, opartą na architekturze NVIDIA Ampere oraz drugiej generacji platformy dla graczy NVIDIA RTX, będącą pierwszym członkiem rodziny RTX 3060.

Karty RTX 3060 Ti dostępne będą w sklepach od 2 grudnia, w cenach zaczynających się od 1899 zł. Obsługujące ray tracing oraz opartą na sztucznej inteligencji technikę DLSS, są szybsze niż modele GeForce RTX 2080 SUPER z poprzedniej generacji, których ceny zaczynały się od 3299 zł, dzięki czemu oferuje płynną rozgrywkę w rozdzielczościach 1080p i 1440p.

fot. materiały prasowe

GeForce RTX 3060 Ti wspiera szereg innowacyjnych rozwiązań, w tym zwiększającą wydajność i inteligentnie poprawiającą jakość obrazu technikę NVIDIA DLSS (NVIDIA Deep Learning Super Sampling), NVIDIA Reflex i NVIDIA Broadcast. W połączeniu z ray tracingiem w czasie rzeczywistym stanowią one podstawę platformy gamingowej GeForce, która zapewnia grom i graczom niezrównaną wydajność i zaawansowane funkcje.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w załączonej notce prasowej oraz na stronie https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/geforce-rtx-3060-ti-out-december-2/

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?