Motorola Moto G60 – pierwsze spojrzenie na wycieki renderów

Po raz pierwszy usłyszeliśmy, że nowy smartfon ze średniej półki Motorola Moto G60 jest w drodze kilka tygodni temu, a teraz mamy kilka wycieków renderów oraz kilka dodatkowych wskazówek dotyczących specyfikacji urządzenia.

Rendery w TechnikNews pokazują telefon ze wszystkich stron, a w szczególności jeśli chodzi o wygląd słuchawki – to te same linie, co niedawno zaprezentowane Moto G10, Moto G30 i Moto G50 (wydaje się, że Motorola chce objąć jak najwięcej numerów jak to możliwe). Jednak w przeciwieństwie do tych telefonów, Moto G60 najwyraźniej wykorzystuje centralny otwór na aparat do selfie z przodu – pod tym względem jest bardziej podobny do Moto G100, chociaż ten telefon ma podwójny obiektyw do selfie, z nacięciem w lewym górnym rogu.

Chociaż nie możemy zweryfikować, czy te rendery są autentyczne, pasują do zdjęć przedstawionych przez tipstera Abhisheka Yadava na Twitterze, obok innego telefonu: Moto G20. To ładnie wypełniłoby lukę między Moto G10 a Moto G30.

Yadav twierdzi, że Moto G20 będzie miał tylny aparat z czterema obiektywami, skaner linii papilarnych z tyłu i wycięcie w kształcie łzy. Z drugiej strony Moto G60 ma tylny aparat 108 MP z trzema obiektywami. TechnikNews ujawnia niektóre specyfikacje, które słyszeliśmy wcześniej o Moto G60: 6,78-calowy wyświetlacz Full HD + 120 Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 732G i do 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Nie zabraknie również dedykowanego przycisku Asystenta Google oraz gniazda słuchawkowego.

Źródło: techradar

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?