OnePlus Watch pojawi się 23 marca wraz z premierą OnePlus 9!

Smartwatch OnePlus nadchodził od dawna, ale czekanie prawie się skończyło: OnePlus prawie potwierdził, że urządzenie  zadebiutuje oficjalnie 23 marca, kiedy to również po raz pierwszy przyjrzymy się OnePlus 9.

W tweecie i poście na forum OnePlus ujawnił przebłysk tego, co wygląda bardzo podobnie do smartwatcha, dodając, że „prosiłeś o to. Dostajesz to”. w mediach społecznościowych. Gdyby to nie był zegarek OnePlus, bylibyśmy absolutnie zdumieni. „Ten nowy dodatek do rodziny OnePlus jest zdrowy, punktualny, a nawet dba o Ciebie podczas snu” – kontynuuje OnePlus w swoim poście na forum – więc domyślamy się, że urządzenie śledzi Twój sen, podaje godzinę i wiele wbudowanych funkcji fitness.

Plotki o smartwatchu OnePlus sięgają lat wstecz. Jeszcze w 2016 roku firma potwierdziła, że ​​takie urządzenie było we wczesnej fazie rozwoju, ale w przyszłości zdecydowała się skupić wyłącznie na telefonach. Ostatecznie OnePlus zmienił zdanie. Było wiele spekulacji, że zegarek OnePlus ponownie pojawił się na desce kreślarskiej, jeszcze zanim dyrektor generalny Pete Lau powiedział, że zegarek jest w drodze. Ogłoszenie to zapadło pod koniec ubiegłego roku i od tego czasu pojawia się pytanie, kiedy ujrzy światło dzienne. Dzięki wydarzeniu OnePlus 9 23 marca ta data jest już prawie potwierdzona.

Źródło: cnet

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?