Pokémon GO kończy 5 lat, oto wszystkie szczegóły urodzin w aplikacji

Dzisiaj mija piąta rocznica premiery Pokémon GO na iPhone’a, umożliwiając ludziom wyjście w świat i łapanie Pokémonów za pomocą rozszerzonej rzeczywistości, a deweloper Niantic szykuje kilka wydarzeń w aplikacji w ciągu najbliższego tygodnia.

Firma Niantic właśnie ogłosiła wydarzenie z okazji pół dekady gry, które odbędzie się od 6 lipca o godzinie 10:00 do 15 lipca o godzinie 20:00. czas lokalny. Aby upamiętnić tę datę, trenerzy Pokémon GO będą mogli w ciągu tygodnia znaleźć Latającego Pikachu z balonem w kształcie piątki, Darumakę i nie tylko.

Zobacz również: Smartfony OPPO z funkcją rozszerzenia pamięci RAM

Raidy: Darumaka, Chespin, Fennekin i Froakie oraz Flying Pikachu z balonem w kształcie pięciu pojawią się w jednogwiazdkowych rajdach w Pokémon GO.

Collection Challenge: Ukończ wyzwanie Collection dla tego wydarzenia, aby spotkać Latającego Pikachu z balonem w kształcie piątki, a także otrzymać Rare Candy i ogromną ilością Poké Balli.

Mystery Box: Po otwarciu Mystery Box szczęśliwi trenerzy Pokémon GO będą mogli znaleźć Shiny Meltan.

Trenerzy mogą również otrzymać naklejki na prezent z okazji piątej rocznicy, gdy zakręcą PokéStopami i otworza prezenty. Niantic ogłosił również, że od dzisiaj będzie można rozszerzyć plecak do 3500 przedmiotów.

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?