Zbuduj inteligentny dom z Xiaomi i T-Mobile

Już od 3 sierpnia będzie można kupić specjalnie zaprojektowane zestawy do budowania inteligentnego domu. Pięć różnych scenariuszy, pięć zestawów i okazji do wejścia w świat Smart Home. Zestawy zostaną objęte programem rabatowym „Korzyści dla domu”.

Xiaomi z T-Mobile przygotowało pięć zestawów, które tworzą konkretne funkcje inteligentnego domu. Każdy odpowiada na inną potrzebę, ale każdy można rozbudować o dowolnie wybrane funkcje.

W specjalnie skompletowanych pakietach znajdują się produkty, dzięki którym użytkownicy będą mogli funkcjonować w nowoczesnym, inteligentnym domu. Będą one dostępne w ofercie operatora online i sklepach stacjonarnych oraz objęte atrakcyjnymi rabatami na urządzenia w ramach programu łączenia usług „Korzyści dla domu”.

„Korzyści dla domu”, korzyści dla portfela

Przy wyborze jednej z trafy abonamentowych – M, L, M+, L+ lub XL+, użytkownik może otrzymać aż do 900 zł rabatu w zależności od taryfy. Przykładowo w taryfie M+ zniżka na urządzenia wynosi standardowo 200 zł – dobierając do niej zestaw „Oświetlenie”, kosztujący wyjściowo 449 zł, klient zapłaci za niego zaledwie 249 zł.

Zestawy smart home dostępne do zakupu również osobno, poza programem.

Wygoda

Zestaw „Wygoda” pozwoli zautomatyzować różnorodne domowe zajęcia i zapewni użytkownikom odpoczynek w komfortowych warunkach. Oszczędzi czas, odciąży nas od nużącej codziennej krzątaniny. Zestaw składa się z:

 • robota sprzątającego Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro,
 • inteligentnego czajnika elektrycznego Xiaomi Mi Smart Kettle Pro,
 • oczyszczacza powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C,
 • wentylatora Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite,
 • gniazdka inteligentnego Xiaomi Mi Smart Power Plug (ZigBee),
 • centralki smart home Xiaomi Mi Smart Home Hub.

Koszt zestawu „Wygoda” to 2399 zł.

Zdrowie

Wszyscy wiemy, jak ważna jest aktywność sportowa i ogólny stan zdrowia. Dlatego w czwartym zestawie znajdują się produkty, które ułatwią monitoring różnych funkcji życiowych. Ułatwią dbanie zarówno o nasz wygląd, jak i samopoczucie. Użytkownicy otrzymają w tym pakiecie:

 • inteligentną wagę łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2,
 • szczoteczkę soniczną Xiaomi Mi Electric Toothbrush T500,
 • smartwatch Xiaomi Mi Watch Lite,
 • oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C.

Koszt pakietu „Zdrowie” wynosi 969 zł.

Dzieci

Dla rodziców idealną opcją będzie wyprawka, pozwalająca zabezpieczyć otoczenie ich dziecka oraz monitorować jego odpoczynek poprzez obrotową kamerę z funkcją wykrywania płaczu. W tym zestawie znajdują się również takie sprzęty jak oczyszczacz powietrza czy czujnik temperatury i wilgotności, które pomogą zapewnić idealne warunki w pokoju juniora.

Za pakiet „Dzieci” zapłacimy 1089 zł i otrzymamy w nim:

 • obrotową kamerę monitorującą Xiaomi Mi 360 Home Security Camera 2K Pro,
 • oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3C,
 • czujnik temperatury i wilgotności Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2,
 • inteligentny czajnik elektryczny Xiaomi Mi Smart Kettle Pro,
 • inteligentną lampkę nocną Xiaomi Mi Bedside Lamp 2.

Każdy zestaw można również uzupełnić o dodatkowe produkty. Dzięki temu użytkownicy będą mogli w każdej chwili dobrać takie akcesoria, które są im niezbędne do stworzenia jeszcze bardziej komfortowych warunków w swoim domu. Dla jeszcze większej wygody można nabyć zestawy w sprzedaży ratalnej.

Na wszystkich opakowaniach znajduje się kod QR, dzięki któremu użytkownik będzie mógł szybko pobrać plik z informacjami na temat aplikacji Xiaomi Home, która pozwala w wygodny sposób skonfigurować i kontrolować urządzenia na smartfonie lub tablecie.

Pakiety będą dostępne w sprzedaży zdalnej i w internetowym sklepie T-Mobile już od 3 sierpnia. Szczegółowe informacje o programie „Korzyści dla domu” są dostępne na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dla-rodziny.

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?