Nowe modele krzeseł gamingowych od MSI

Długotrwałe siedzenie przy komputerze stało się znakiem naszych czasów. Pracujemy, uczymy się, podtrzymujemy znajomości, a także łapiemy oddech od codziennych obowiązków – w tym wszystkim towarzyszy nam nasz fotel, którego zadaniem jest utrzymanie naszego kręgosłupa w odpowiedniej pozycji i zapewnienie nam odpowiedniego poziomu komfortu. Jeśli jednak fotel nie spełnia tej funkcji, to narażamy się nie tylko na problemy zdrowotne, ale także na spadek poziomu skupienia i problemy z koncentracją.

Dlatego firma MSI wprowadza na rynek nowe modele krzeseł gamingowych MAG CH130, które zostały zaprojektowane z myślą o jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego komfortu oraz wytrzymałości podczas eksploatacji.

MAG CH130 I FABRIC został wykonany z miękkiego, przewiewnego szarego materiału, który nadaje całemu fotelowi elegancji. Ergonomiczny kształt ma za zadanie odciążyć nacisk wywierany przez ciało – wygodne oparcie dopasowane jest do naturalnych wygięć kręgosłupa, a także położenia szyi i głowy. Szerokie i głębokie siedzisko zostało zaprojektowane tak, aby wielogodzinne sesje przy komputerze były jak najbardziej komfortowe

MSI MAG CH130 I FABRIC

Z kolei rama fotela MAG CH130 I REPELTEK FABRIC została pokryta specjalnym, zgłoszonym do opatentowania, materiałem, który odporny jest na zachlapania, ścieranie i zadrapania. Dzięki zastosowaniu powłoki REPELTEK FABRIC można być pewnym, ze nawet po wielu latach użytkowania fotel będzie wyglądał jak nowy.

Fotele z serii MAG CH130 inspirowane są designem foteli samochodów wyścigowych, gdzie kluczowe jest odpowiednie trzymanie kręgosłupa oraz wygoda. Siedziska mają szerokość 52 cm i głębokość aż 57 cm co zapewnia niespotykany komfort siedzenia. Oparcia zostały ukształtowane w ten sposób, aby były idealnie dopasowane do naturalnej fizjonomii naszego ciała. Dodatkowo, aby zapewnić dodatkową wygodę i pozwolić na chwile relaksu po wymagających rozgrywkach, oparcia można odchylić do 150 stopni z maksymalnym dodatkowym odchyleniem siedziska o 15 stopni.

MSI MAG CH130 I REPELTEK FABRIC

MSI projektując fotele stawiało na ergonomię, wygodę i wytrzymałość. Dlatego też podstawą każdego fotela z serii MAG CH130 jest solidna stalowa rama rozstawiona na pięcioramiennej podstawie mogąca wytrzymać obciążenie do 150 kg. Wnętrze wypełnione jest pianką o wysokiej gęstości (45~48 kg/m³), która z jednej strony jest bardzo odporna na odkształcanie, a z drugiej przyjemna w dotyku.

Wysoka jakość i wytrzymałość foteli MAG CH130 zwróciła uwagę Prezesa Mruczka, który postanowił nagrodzić siebie za dobre wyniki w drzemkach (i swojego człowieka za zawsze pełna miskę) dając mu w prezencie fotel MAG CH130 I REPELTEK FABRIC. Prezes Mruczek w swej bezkresnej łaskawości postanowił zorganizować konkurs, w którym do wygrania są fotele gamingowe z serii MAG CH130. O tym, dlaczego zdecydował się właśnie na produkt MSI i o szczegółach konkursu możecie przeczytać na stronie: https://pl.msi.com/Landing/computer-gaming-chair-2021/peripheral

Fotel MSI MAG CH130 I FABRIC jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 1599 złotych, natomiast MSI MAG CH130 I REPELTEK FABRIC można nabyć w sugerowanej cenie detalicznej 1629 złotych. Fotele gamingowe z serii MAG CH130 są dostępne u wybranych partnerów MSI. Aktualna oferta dostępna jest na stronie: https://promocje.msi.com/promotions/bez-kompromisow

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?