Nowe zestawy akcesoriów Razer Keyboard Accessory Sets

Razer ogłasza dziś wprowadzenie na rynek wachlarza akcesoriów do klawiatur, przynosząc użytkownikom pełną personalizację i dopasowywanie sprzętu za pomocą zestawów Razer Phantom Keycap Upgrade Set, PBT Keycap + Coiled Cable Upgrade Set oraz Ergonomic Wrist Rests, zarówno dla małych jak i pełnowymiarowych klawiatur. To, co kiedyś było domeną jedynie profesjonalnych entuzjastów customizacji klawiatur teraz dzięki Razerowi jest dostępne dla wszystkich, aby łatwo stworzyć perfekcyjną klawiaturę, zarówno pod względem wyglądu jak i wrażenia.

Razer Phantom Keycap Upgrade Set charakteryzuje się unikatową estetyką 2w1 dzięki połączeniu skromnego i delikatnego designu, tak charakterystycznego dla Razera. Przezroczyste krawędzie boczne dają jaśniejsze, wyraźniejsze efekty oświetlenia RGB na każdym klawiszu a specjalna technika laserowego wykrawania na spodzie każdego z nich zapewnia maksymalną żywotność i niezniszczalność oznaczeń klawiszy. Kiedy oświetlenie Chroma RGB jest wyłączone, nakładki klawiszy zapewniają minimalistyczny wygląd. Razer Phantom Keycap Upgrade Set jest dostępny w zestawie z nakładkami na 128 klawiszy, w czerni i bieli, i jest kompatybilny z każdą klawiaturą Razer Mini, Tenkeyless i pełnowymiarową mechaniczną/optyczną ze standardowym układem klawiszy US i UK.

Razer Phantom Keycaps są także dostępne w edycji BlackWidow V3 Mini HyperSpeed Phantom, która również jest dostępna od dzisiaj.

Razer PBT Keycap + Coiled Cable Upgrade Set wnosi niezawodność nakładek na klawisze Doubleshot PBT do każdej klawiatury, podczas gdy skręcony kabel USB-C do USB-A daje poczucie braku bałaganu na biurku, a pokrycie go plecionym włóknem zapewnia większą trwałość. Zestaw ulepszeń PBT Keycap + Coiled Cable  jest dostępny w czterech kolorach: Razer Green, Classic Black, Mercury White oraz  Quartz Pink. Działa z klawiaturami 60% Tenkeyless i pełnowymiarowymi mechanicznymi/optycznymi i zawiera 120 nakładek, kompatybilnych ze standardowym układem klawiszy US i UK.

Zupełnie nowy Ergonomic Wrist Rests przynosi komfort korzystania ze wszystkich klawiatur Mini i Tenkeyless, dzięki wnętrzu wypełnionemu pianką zapamiętująca kształt dla maksymalnego podparcia nadgarstków. Antypoślizgowe gumowe nóżki zapobiegają niechcianemu przemieszczaniu się po biurku, podczas gdy poduszeczka redukuje napięcie w nadgarstkach nawet przy najdłuższych sesjach gamingowych.

Więcej informacji na temat Ergonomic Wrist Rest znaleźć można na stronie https://rzr.to/ergonomic-wrist-rest.

Razer Phantom Keycap Upgrade Set, PBT Keycap + Coiled Cable Upgrade Set oraz Ergonomic Wrist Rests są dostępne od 11 sierpnia 2021.

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?