Nowy Apple TV może być dekoderem, głośnikiem i inteligentnym wyświetlaczem

Apple TV z wbudowanym głośnikiem i kamerą może być niedługo wypuszczony na rynek, zgodnie z nowym raportem Bloomberga.

Podczas gdy istniejące modele Apple TV są w rzeczywistości dekoderami z dostępem do aplikacji Smart TV, to podobno urządzenie byłoby połączone z głośnikiem Apple HomePod, aby bezpośrednio emitować własny dźwięk i być używane jako inteligentny głośnik przez asystenta głosowego Siri. Brzmi to bardzo podobnie do Amazon Fire TV Cube.

Raport twierdzi również, że ten Apple TV będzie „zawierał kamerę do wideokonferencji za pośrednictwem podłączonego telewizora i innych funkcji inteligentnego domu”.

Ten najnowszy raport opiera się na wielu plotkach, które narosły wokół nieuniknionego odświeżenia Apple TV, w tym nowego pilota Apple TV z ulepszoną funkcją Siri. Istnieje nawet możliwość grania w 4K przy 120 Hz, co byłoby dużym dobrodziejstwem dla gier w usłudze subskrypcji Apple Arcade i prawdopodobnie zwiększyłoby liczbę franczyz AAA na platformie. Jesteśmy jednak przyzwyczajeni do rozczarowań na tym froncie.

Prawie na każdym dużym wydarzeniu Apple pojawią się plotki o nowym sprzęcie Apple TV, który w ciągu ostatnich kilku lat wielokrotnie się nie spełniły.

Źródło: techradar

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?