RAZER ISKUR X – Nowy fotel dla zapalonych graczy

Razer informuje o premierze Iskur X – nowego fotela gamingowego, który został zaprojektowany z myślą o ergonomii, maksymalnym komforcie użytkowania oraz trwałości. Fotel wyposażono w korpus wzmocniony stalą oraz pokryto go pianką o wysokiej gęstości. Całość wykończono wielowarstwową, wytrzymałą skórą syntetyczną. Iskur X powstał po to, aby dać graczom poczucie pełnej wygody, nawet podczas najdłuższych sesji grania.

Iskur X wytrzymuje obciążenie do 136 kg. Jego wyprofilowane oparcie daje lepsze wsparcie dla naturalnej krzywizny kręgosłupa. Podłokietniki 2D zmniejszają obciążenie nadgarstków i ramion, a zakrzywiona krawędź siedziska maksymalizuje podparcie dla górnej części nóg i ud. Dzięki możliwości odchylania się w wielu kierunkach, Iskur X można zmienić pozycję, tak aby użytkownik mógł uzyskać najbardziej wygodną dla siebie postawę podczas długich sesji gry.

Dzisiaj na rynek trafią również poduszki Razer Head Cushion i Razer Lumbar Cushion. Zaprojektowana do użytku z dowolnym fotelem do gier, poduszka Razer Lumbar Cushion (dająca oparcie dla odcinka lędźwiowego) pomaga ustawić kręgosłup w neutralnej pozycji. Poduszka cechuje się wysoką ergonomią i potrafi się dopasować do pleców użytkownika dzięki wyściółce z pianki zapamiętującej kształt. Poduszka pod głowę, Razer Head Cushion, zapewnia komfort dzięki gęstemu rdzeniowi z pianki zapamiętującej kształt, który dopasowuje się do kształtu głowy użytkownika, zapewniając idealną równowagę między komfortem a wsparciem.

Aby dowiedzieć się więcej o Razer Iskur X, prosimy odwiedzić stronę.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?