Razer Opus X – dodaj dźwiękom koloru

Razer zaprezentował dzisiaj Opus X – najnowszy dodatek do swojej rodziny bezprzewodowych słuchawek lifestylowych. Urządzenie wyposażono w technologię aktywnej redukcji szumów (ANC), Bluetooth 5.0, tryb Gaming z niskim opóźnieniem 60 ms, dostrojone przetworniki o średnicy 40 milimetrów oraz w wbudowany mikrofon. Wszystko okraszone nowoczesnym stylem żywymi kolorami.

Opus X brzmi tak dobrze, jak wygląda, a dostrojone 40-milimetrowe przetworniki zapewniają bogaty, immersyjny krajobraz dźwiękowy, ożywiając gry mocnym basem i wyraźnymi średnimi i wysokimi tonami. Słuchawki idealnie sprawdzą się również podczas słuchania muzyki i oglądania filmów, gdzie użytkownicy mogą cieszyć się nieprzerwanym, wciągającym dźwiękiem dzięki technologii Opus X ANC, która neutralizuje niepożądane dźwięki zewnętrzne, a tryb Quick Attention Mode pozwala użytkownikom słyszeć otoczenie.
Dzięki wbudowanemu mikrofonowi Opus X zapewnia krystalicznie czysty dźwięk podczas połączeń telefonicznych, komunikacji w grze lub wideokonferencji. Czyni to z Opus X wszechstronny zestaw słuchawkowy do rozrywki, pracy i zabawy. Dzięki wykorzystaniu Bluetooth 5.0, Opus X może się pochwalić większym zasięgiem i stabilnością działania przy niskim zużyciu energii, co zapewnia przedłużoną żywotność baterii do 30 godzin z ANC (40 godzin bez ANC).

Stylowy, zbudowany z myślą o komforcie i dostępny w kolorach Razer Green, Mercury White i Quartz Pink, Opus X to idealny wielofunkcyjny zestaw słuchawkowy dla każdego, kto potrzebuje wysokiej jakości i wciągającego dźwięku, gdziekolwiek się znajduje.
Więcej informacji o Opus X, można znaleźć tutaj.

Razer Opus X będzie dostępny w sprzedaży od 11 czerwca 2021 roku w cenie 109,99 euro.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?