Razer prezentuje stację dokującą Thunderbolt 4 oraz ładowarkę GaN USB-C dla komputerów Mac

Razer ogłosił dziś premierę Thunderbolt 4 Dock Mercury White i Razer USB-C GaN Charger White, zaprojektowanych z myślą o najnowszych produktach Apple. Stacja dokująca Razer Thunderbolt 4 i ładowarka Razer USB-C GaN idealnie wpasowują się w minimalistyczny styl Maców, zapewniając przy tym elastyczność użytkowania i łatwość dostępu.

Razer Thunderbolt 4 Dock poszerza zdolność przyłączeniową wszystkich urządzeń Apple. Stacja dokująca, dostępna w kolorze Mercury White, idealnie sprawdzi się w konfiguracjach sprzętowych stworzonych pod kątem pracy i produktywności.  Urządzenie jest wyposażone w wiele portów, w tym trzy porty USB typu C Thunderbolt 4, trzy porty USB typu A, czytnik kart SD UHS-ll oraz port Ethernet dla maksymalnej wydajności. Dzięki przepustowości 40 Gb/s stacja dokująca może obsłużyć dwa monitory 4K lub jeden monitor 8K, oferując przy tym także ultraszybki transfer danych z zewnętrznego dysku SSD. Stacja jest również wstecznie kompatybilna ze wszystkimi starszymi produktami Apple i Mac obsługującymi Thunderbolt i USB-C.

Aby dowiedzieć się więcej o Razer Thunderbolt 4 Dock, prosimy zajrzeć tutaj.

Razer USB-C GaN Charger to ładowarka wykorzystująca azotek galu. Jest tak mała, że zmieści się w kieszeni, ale wystarczająco mocna, aby naładować wiele wysokonapięciowych urządzeń, takich jak MacBooki, iPady i iPhone’y. Ładowarka jest dostępna w dwóch kolorach – białym i czarnym, oraz jest wyposażona w dwa porty USB-C i dwa USB-A. Urządzenie oferuje maksymalną łączną moc wyjściową 130W do szybkiego ładowania wielu urządzeń jednocześnie.

Aby dowiedzieć się wiecej p Razer USB-C GaN Charger, prosimy zajrzeć tutaj.

Razer Thunderbolt 4 Dock Mercury White i Razer USB-C GaN Charger White będą dostępne w przedsprzedaży od 12 lipca 2021 roku.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?