Razer przedstawia niskoprofilową ergonomiczną klawiaturę mechaniczno-membranową Ornata V3

Razer ogłosił dziś kolejną nowość w swojej ofercie – Ornata V3, nową klawiaturę gamingową klasy podstawowej o niskim profilu, wyposażoną w przełączniki mechaniczno-membranowe Razer™. Dzięki nowej, mniejszej obudowie i smukłej konstrukcji nasadek klawiszy, Ornata V3 stanowi idealną odpowiedź na potrzeby współczesnych graczy, poszukujących pełnowymiarowej klawiatury gamingowej z dodatkowymi funkcjami w przystępnej cenie.

Dzięki zastosowaniu bardziej kompaktowej, nowoczesnej konstrukcji, klawiatura Ornata V3 została wyposażona w przełączniki mechaniczno-membranowe Razer™, które łączą w sobie najlepsze cechy technologii mechanicznej i membranowej. Przełączniki zostały wykończone miękkim pokryciem, co przekłada się na wysoki komfort rozgrywki oraz sprawia, że każde przyciśnięcie klawisza jest nie tylko przyjemne, ale i precyzyjne.
Nakładki klawiszy – wykonanych z tworzywa ABS – zostały pokryte powłoką UV, co zwiększa ich odporność na blaknięcie i zarysowania, a to z kolei oznacza wyjątkowo wysoką trwałość. W klawiaturze zastosowano także technologię Razer Chroma™ RGB oferującą 10 stref oświetlenia, podświetlane klawisze do obsługi multimediów oraz ergonomiczną magnetyczną, miękką w dotyku podpórkę pod nadgarstki, co nie jest rozwiązaniem zbyt często spotykanym w tym przedziale cenowym.\

Razer Ornata V3

Zobacz również: Nowe, wydajne i tanie POCO F4 i POCO X4 GT już na rynku!

Kolejną zaprezentowaną nowością w ofercie Razer jest Ornata V3 X – niskoprofilowa klawiatura o równie kompaktowych rozmiarach, wyposażona w wytrzymałe, pokryte powłoką UV nakładki na klawisze wykonane z tworzywa ABS, charakteryzująca się konstrukcję odporną na zalanie. Klawiatura Ornata V3 X oferuje użytkownikowi ciche przełączniki membranowe, technologię Razer Chroma™ RGB z 1-strefowym oświetleniem, a także odłączaną podpórkę pod nadgarstki, która zapewnia komfort podczas dłuższej rozgrywki.
Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?