Razer przedstawia nową edycję słuchawek Kraken Kitty z okazji Międzynarodowego Dnia Kota

Razer zaprezentował dzisiaj najnowszą generację swojej linii Kraken Kitty, aby pozwolić graczom, streamerom i cosplayerom na świętowanie Międzynarodowego Dnia Kota w wielkim stylu. Ikoniczny, oryginalny zestaw słuchawkowy Kraken Kitty jest jednym z najpopularniejszych modeli Razera i wciąż pozostaje ulubieńcem fanów.

Kraken Kitty V2Kraken Kitty V2 BT i Kitty Ears V2 – to świadectwo zaangażowania Razera w zapewnianie użytkownikom doskonałego dźwięku, niezrównanego komfortu i nienagannego stylu z nutką kociego uroku. Niepowtarzalne uszki Kraken Kitty są teraz o 50% większe i jeszcze bardziej wyraziste.

„Słuchawki Kraken Kitty przełamały schematy, dodając osobowość do technologicznego krajobrazu, który wyglądał na nieco zbyt… oswojony” – powiedział Alvin Cheung, starszy wiceprezes w dziale Razer Hardware Business Unit. „Nowa linia zachowuje radosny styl oryginału, oferując znaczne ulepszenia zarówno w zakresie wzornictwa, jak i osiągów, jednocześnie pozostając wiernym wobec naszego zobowiązania do ciągłego wprowadzania innowacji i nieustannego rozwoju”.

Przedstawiamy Razer Kraken Kitty V2

Nowe słuchawki Kraken Kitty V2 mają większe i bardziej wyraziste uszy kotka, wspierane przez Razer Chroma RGB, największy na świecie ekosystem podświetlenia RGB dla graczy.

Zobacz również: HONOR 90 i HONOR 90 Lite od jutra dostępne w Polsce!

Kraken Kitty V2 mają mikrofon, zapewniający krystaliczne czysty dźwięk oraz, dzięki funkcji Chroma, oświetlenie reagujące na wydarzenia podczas streamu – emotki, alerty i więcej. Pozwala to na zwiększenie zaangażowania publiczności podczas transmisji na żywo. Streamerzy mogą korzystać z konfigurowalnych profili z ponad 16,8 milionami kolorów i niezliczonymi efektami, a także z trybu offline – „Cosplay Mode”, dzięki któremu Chroma może zagościć również na konwencie lub innym stacjonarnym wydarzeniu. Kraken Kitty V2 są dostępne zarówno w klasycznym czarnym kolorze jak i w wersji Quartz (różowy), a ich lekka konstrukcja wraz z pluszowymi, oddychającymi poduszkami nausznymi zapewnia komfort i dobrą zabawę przez cały dzień.

Kraken Kitty V2 BT: styl i granie w podróży

Doświadcz rozgrywki bez ograniczeń dzięki Kraken Kitty V2 BT. Ten zestaw słuchawkowy Bluetooth zapewnia do 60 godzin pracy na baterii, funkcje Chroma RGB i wygodę Bluetooth 5.2 z trybem gamingowym, pozwalającym na rozgrywkę o niskim opóźnieniem i w wysokiej jakości.

Dzięki imponującemu wykończeniu Quartz, Kraken Kitty V2 BT pozwala graczom wyrazić swoją indywidualność i styl podczas wypadów na miasto.

Podnieś wskaźnik stylu dzięki Razer Kitty Ears V2

Razer Kitty Ears V2, zaprojektowane z myślą o uniwersalności, dodają do zestawów słuchawkowych jeszcze więcej zabawy i stylu. Te przypinane uszy kotka, teraz o 50% większe, są dostępne w kolorach Quartz (różowy) i Black (czarny). Regulowane i trwałe, lekkie uszy zapewniają długotrwały komfort użytkowania i uniwersalny styl.

Kraken Kitty V2, Kraken Kitty V2 BT i Kitty Ears V2 ucieleśniają zaangażowanie Razera w innowacyjność, osiągi i styl. Te kultowe produkty prezentują unikalne połączenie najlepszej technologii i wzornictwa, które jest zarówno wesołe, jak i wyrafinowane.

Najnowsza odsłona linii Kraken Kitty V2 Pro, która została ogłoszona w zeszłym roku, jest idealnym sposobem na świętowanie Międzynarodowego Dnia Kota i świadczy o ciągłym zaangażowaniu Razera w tworzenie niezrównanych wrażeń z rozgrywki, oferując jednocześnie szereg stylowych opcji dla każdego gracza, streamera i cosplayera.

Aby dowiedzieć się więcej o linii Razer Kraken Kitty V2, prosimy odwiedzić stronę Razer.com.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?