Razer wprowadza analogowe przełączniki do kompaktowych klawiatur – Huntsman Mini Analog

Razer zaprezentował Huntsman Mini Analog, pierwszą tego typu kompaktową klawiaturę 60% wyposażoną w opatentowane przez Razera analogowe przełączniki optyczne, dzięki którym ta mała, przenośna klawiatura zapewnia graczom maksimum precyzji, wydajności i kontroli.

Klawiatura Huntsman Mini Analog z analogowymi przełącznikami optycznymi Razer daje graczom większą kontrolę, umożliwiając regulację sterowania analogowego pod względem czułości oraz podwójne mapowanie klawiszy w zakresie wejść cyfrowych i analogowych. To z kolei pozwala użytkownikom na dokładniejsze sterowanie przepustnicą lub kierownicą w grach wyścigowych, jak również na przypisanie dwóch funkcji do jednego klawisza w zależności od siły nacisku, co sprawia, że w strzelankach FPS można chodzić i biegać przy użyciu tego samego klawisza.

Zobacz również: Sony i Honda planują wspólną produkcję pojazdów elektrycznych

W trosce o maksymalną wytrzymałość klawiaturę Huntsman Mini Analog wyposażono w nakładkę na klawisze Doubleshot PBT o trwałym, fakturowanym wykończeniu, która zachowuje swój wyrazisty wygląd nawet po długim użytkowaniu. Na ogólną wytrzymałość klawiatury dodatkowo przekłada się aluminiowa konstrukcja, a odłączany kabel typu C gwarantuje łatwość przenoszenia.

Huntsman Mini Analog to pierwsza na rynku klawiatura 60% dla graczy wyposażona w przełączniki analogowe. To idealny wybór dla użytkowników grających w sieci LAN, fanów minimalistycznych zestawów do gier czy osób poszukujących rozwiązań oszczędzających miejsce. Jednocześnie model ten gwarantuje dokładność sterowania i precyzję wymaganą we współczesnych grach.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?