Robi się cieplej! Fala gorących promocji w Xiaomi

Trzy topowe technologie w świetnych cenach.Nowy Smart TV QLED 75 cali, nowa hujanoga elektryczna Mi ElectricScooter Pro2 Mercedes-AMG, nowy odkurzacz bezprzewodowy – przez 24 godziny będą do kupienia w naprawdę gorących cenach

Powodów, żeby świętować, jest coraz więcej. Wśród lutowych nowości Xiaomi można przebierać, warto jednak zwrócić uwagę na najnowszą szybką promocję nowości:

Mi TV Q1 75”: 6499 PLN – w przedsprzedaży za 4999 PLN

Jeden z najciekawszych Smart TV na rynku. Wszystkie parametry są na najwyższym poziomie – realistyczna jakość obrazu QLED 4K, wbudowany najnowszy Android TV, pełna integracja z inteligentnym domem za pomocą Asystenta Google. Do tego naprawdę dobrze dopracowanydesign dla fanów domowej rozrywki. Wszystko to w fenomenalnej cenie, ale trzeba się pośpieszyć. Promocja obowiązuje od 15 marca i do wyczerpania zapasów!

Mi Vacuum Cleaner G10: 1199 PLN – w promocji 899 PLN

Odkurzanie z mocą! 150 AW dostępne w przenośnym urządzeniu pomoże wyczyścić najodleglejsze zakamarki domu. Odkurzacz na jednym ładowaniu pracuje do 65 minut. Na czytelnym wyświetlaczu przeczytamy wszystkie parametry działania. Przez 24 godziny to urządzenie będzie tańsze aż o 300 złotych!Promocja startuje 25 lutego i potrwa 24 godziny.

Mi ElectricScooter Pro2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team: 3599 PLN
i dostajesz 300 PLN na kolejne zakupy w Xiaomi

Najnowsza elektryczna hulajnoga w imponującej stylistyce Mercedes-AMG Petronas F1 Team. Coś dla fanów F1 i efektywnego poruszania się po mieście. Po zakupie hulajnogi dostaniesz 300 PLN na kolejne zakupy urządzeń Xiaomi. Promocja startuje 25 lutego i potrwa 24 godziny.

Promocja dotyczy wyłącznie sprzedaży online. Wszystkie urządzenia w promocji można kupić na Mi-Home.pl, Mi-Store.pl oraz Mimarkt.pl

Promocja Mi Vacuum Cleaner G10 oraz Mi ElectricScooter Pro2 trwa 24 godziny lub do wyczerpania zapasów.

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?