Samsung ogłasza promocję na soundbary! Spiesz się!

Jeszcze tylko do 18 września br. wybrane soundbary Samsung można kupić z atrakcyjnym rabatem. Oferta obejmuje modele Q-Serii HW-Q700B i HW-Q60B oraz przedstawiciela B-Serii, model HW-B550.

Soundbary stanowią doskonałe uzupełnienie dla telewizorów i pomagają wykreować kinowe wrażenia w domu. Warto również podkreślić, że zwiększają komfort oglądania kanałów sportowych, czy filmów, programów i seriali emitowanych w telewizji naziemnej. Z powodzeniem sprawdzają się także w codziennym użytkowaniu.

Soundbary Samsung powstają w Samsung Audio Lab, kalifornijskim centrum, gdzie specjaliści od dźwięku pracują nad rozwojem i nowymi technologiami. Efekty tej pracy widać także w tym roku. Najnowsze soundbary Q-Serii – w tym promocyjny HW-Q700B – oferują pierwszy na świecie Bezprzewodowy Dolby Atmos. Dzięki tej technologii można zapomnieć o nieestetycznej plątaninie kabli, wygodnie rozsiąść się w fotelu i cieszyć się przestrzennym brzmieniem, które potęguje wrażenia z oglądania.

HW-Q700B oferuje Wielokanałowy Dźwięk Przestrzenny 3.1.2 oraz Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni. Ta ostatnia funkcja sprawia, że soundbar automatycznie rozpoznaje otoczenie, a następnie dostosowuje zasięg i ton dźwięku tak, aby osiągnąć optymalne wrażenia dla danego miejsca. Z kolei HW-Q60B oferuje dźwięk w formacie 3.1. Wbudowany głośnik centralny i technologia wzmacniająca głos lektora przekładają się wyraźniejszymi dialogami.

Parując soundbary HW-Q700B i HW-Q60B z telewizorami Samsung Neo QLED, QLED oraz Crystal UHD zyskujemy dodatkowe korzyści, takie jak Q-Symphony. To technologia, która pozwala jednocześnie wykorzystywać i optymalizować głośniki telewizora i soundbara, co daje harmonijny i potężniejszy dźwięk.

Z kolei model HW-B550 wykorzystuje technologię DTS Virtual:X, która odpowiednio procesuje dźwięk, tworząc przestrzenne brzmienie bez konieczności używania dodatkowych głośników skierowanych ku górze. Subwoofer, będący częścią zestawu zadba o głęboki bas, dzięki czemu muzyka i filmy zabrzmią realistycznie.

Organizatorami promocji są partnerzy handlowi Samsung. Szczegółowe informacje oraz regulaminy promocji są dostępne na stronach sieci sprzedaży RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, Neonet oraz w x-kom.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?