REKLAMA

Szef Razera odsłoni przyszłość urządzeń do grania podczas wydarzenia E3 2021 Keynote

Firma Razer ogłosiła dziś, że podczas targów E3 2021 jedno z głównych wystąpień w poniedziałek, 14 czerwca o godzinie 15:00 PDT, zostanie wygłoszone przez CEO i współzałożyciela firmy Razer – Min-Liang Tana. Podczas wystąpienia zaprezentuje on serię innowacyjnych urządzeń zbudowanych w oparciu o najlepszą w swojej klasie technologię i design firmy Razer.

Jest to pierwsza w historii firmy Razer tego typu prezentacja podczas E3 – wiodącej światowej imprezie poświęconej grom wideo. Wydarzenie uwypukla najważniejsze zeszłoroczne osiągnięcia branży gier wideo i biorą w nim udział wiodące na świecie marki. W tym roku przedstawiciel Razera z dumą wygłosi główne przemówienie i podzieli się wiadomościami o najnowocześniejszych innowacjach i urządzeniach, które będą obsługiwać to, co najlepsze w segmencie gier na komputerach PC.

REKLAMA

Szef Razera, Min-Liang Tan, poprowadzi Razer E3 2021 Keynote w zupełnie nowym formacie, który połączy wydarzenie na żywo z rzeczywistością wirtualną, zapewniając tym samym niezwykle wciągającą prezentację. Dzięki interaktywnej nakładce od E3 miliony fanów Razera oraz graczy na całym świecie będą mogli dołączyć do wydarzenia i wziąć udział w transmisji na żywo.

REKLAMA

Razer Blade Pro 17inch Laptop

Zobacz również: Xiaomi pobija rekord w najszybszym ładowaniu baterii w telefonie!

Do Min-Lianga dołączą również inni czołowi branżowi gracze, aby wspólnie zaprezentować innowacje, które przeniosą gry komputerowe na nowy poziom wydajności i immersji. Razer E3 Keynote będzie transmitowany na całym świecie za pośrednictwem oficjalnych kanałów E3 (YouTube, Twitch, Twitter, Facebook), na stronie i w aplikacji E3, na stronach internetowych partnerów E3, w tym IGN, GameSpot, PC Gamer, GamesRadar + i nie tylko, a także na kanałach społecznościowych Razera.

Po wydarzeniu E3 Keynote, wirtualne wydarzenie RazerStore Live, prowadzone przez gamingowe gwiazdy i pracowników Razera, będzie transmitowane na żywo na kanałach społecznościowych Razera z dodatkowymi praktycznymi prezentacjami, premierami produktów i prezentami.

Aby dowiedzieć się więcej o obecności Razera na E3 prosimy zajrzeć tutaj.

Aby obejrzeć transmisja na żywo śledź kanały społecznościowe Razera na YouTubeTwitchuFacebooku lubTwitterze.

 Źródło: materiały prasowe

REKLAMA

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo