REKLAMA

Weź to na chłodno z MSI – zgarnij nawet 620 złotych za zakup sprzętu!

MSI wystartował ze specjalną letnią promocją dla swoich klientów. Ci, którzy do końca wakacji zdecydują się zakupić wybrane modele marki, mogą liczyć na zwrot gotówki.

Promocja trwa od początku lipca do końca sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Wszyscy chętni, którzy postanowią podczas najbliższych, słonecznych tygodni, złożyć nowy komputer lub po prostu rozbudować swoje maszyny o nowe podzespoły MSI zakupione w wybranych sklepach, mogą zgłosić ich zakup i otrzymać zwrot pieniędzy do wysokości 620 zł.

REKLAMA

Cashback’iem objęte są płyty główne serii Z590 B560, zestawy do chłodzenia cieczą z serii MPG Coreliquid oraz MAG Coreliquid, zasilacze MPG, obudowy MPG Sekira i MPG Gungnir, a także fotele gamingowe MSI. Pełna lista produktów jest dostępna na stronie promocji.

Aby wziąć udział w promocji, poza zakupem sprzętu w jednym z wybranych sklepów, należy zgłosić chęć swojego udziału poprzez specjalny formularz, przedstawić dowód zakupu oraz numer seryjny urządzenia.

MSI przygotowało specjalną stronę, na której w łatwy sposób można obliczyć jaka kwota zwrotu przysługuje za zakup konkretnego modelu. Na stronie można również zapoznać się z dokładnymi szczegółami promocji oraz regulaminem: https://pl.msi.com/Promotion/Z590-B560-Cashback-Summer-Promotion-2021

Źródło: materiały prasowe

REKLAMA

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo