Xiaomi Mi 11 Lite 5G – Google Play Console zdradza specyfikację

Pod koniec marca tego roku premierę będzie miał smartfon Xiaomi Mi 11, czyli flagowiec do chińskiego giganta. Od pewnego czasu wiadomo, że na rynek trafi również odchudzony i tańszy model. Teraz możemy przyjrzeć się, jak będzie wyglądała jego specyfikacja.

Google Play Console to platforma dla deweloperów przygotowujących i publikujących aplikacje. To właśnie tam dostrzeżono ostatnio najważniejsze informacje o specjalizacji oczekującego jeszcze na premierę Xiaomi Mi 11 Lite. Choć jest to wersja tańsza, to nadal zdaje się prezentować naprawdę porządną konfigurację, która nie powinna pozostawiać wiele do życzenia.

xiaomi mi 11 lite 5g

Zobacz również: Premiera Xiaomi Mi 11- przedsprzedaż z atrakcyjnymi prezentami

Najważniejsza informacja dotyczy procesora – nazwa kodowa z grafiki pokrywa się ze Snapdragonem 765G, co potwierdza też konfiguracja rdzeni oraz ich taktowanie. Wcześniej donoszono o mocniejszym układzie, ale i ten powinien spełnić swoje zadanie należycie. Ram ma wynosić 8 GB, ale prawdopodobnie będą dostępne też inne konfigurację, jak wspominane w przeciekach 6 GB.

Jeśli wierzyć wcześniejszym doniesieniom, Xiaomi Mi 11 Lite ma otrzymać także baterię o pojemności 4 150 mAh oraz wsparcie szybkiego ładowania 33 W. Pojemość wbudowanej pamięci ma za to wynosić od 64 GB do 128 GB.

Źródło: gsmarena.com

Redaktor działu Gaming i Mobile

Kontakt: m.chrzczonowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo