Zabłyśnij dzięki nowym słuchawkom dousznym Razer Hammerhead True Wireless X

Razer zaprezentował dziś nowe słuchawki douszne Hammerhead True Wireless X, zaprojektowane po to, aby wyróżniać się z tłumu dzięki podświetlanym na zielono panelom dotykowym LED. Hammerhead True Wireless X, zoptymalizowane pod kątem grania, mogą się pochwalić trybem Gaming z dźwiękiem o niskim opóźnieniu 60 ms. Słuchawki zapewniają bogaty, wciągający dźwięk dzięki specjalnie dostrojonym 13-milimetrowym przetwornikom. Hammerhead True Wireless X to wszechstronne słuchawki do grania i korzystania z multimediów w podróży.

Słuchawki douszne Hammerhead True Wireless X są kompatybilne z Google Fast Pair dla systemu Android i korzystają z Bluetooth 5.2 z funkcją automatycznego parowania, co zapewnia szybkie, wygodne i niezawodne połączenie, idealne do użytku ze smartfonami, tabletami, laptopami i konsolami.

Zobacz również: LEGO® prezentuje Lamborghini Sián FKP 37 w skali 1:1

Konfigurowalne, podświetlane przyciski dotykowe LED na każdej słuchawce zapewniają szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji, takich jak zarządzanie połączeniami, regulacja głośności lub aktywacja trybu Gaming. Nowa aplikacja Razer Audio App, uruchamiana wraz z Hammerhead True Wireless X, pozwala użytkownikom na regulację dźwięku, dostosowywanie efektów świetlnych i jasności oraz mapowanie gestów dotykowych zgodnie z własnymi preferencjami.

Dzięki możliwości działania do 24 godzin przy włączonym podświetleniu (i do 28 godzin przy wyłączonym), żywotność baterii Hammerhead True Wireless X pozwala na całodzienne granie i korzystanie z multimediów. Czyni to z nich idealnego towarzysza mobilnych graczy, którzy chcą mieć niezawodne słuchawki douszne z krystalicznie czystym dźwiękiem o niskim opóźnieniu. Dostępne w sprzedaży od 8 czerwca 2021.

Aby dowiedzieć się więcej o nowych Hammerhead True Wireless X, prosimy zajrzeć tutaj. 

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?