REKLAMA

Mi Smart Band 6 – Krok w przód

Opaski sportowej Mi Smart Band nie trzeba przedstawiać, jest jedną z najpopularniejszych na rynku1. Trzeba natomiast przedstawić jej nową, ulepszoną wersję – Mi Smart Band 6

1,56 cala czystego obrazu

REKLAMA

Nowa opaska Mi Smart Band 6 ma czytelny 1,56-calowy wyświetlacz dotykowy AMOLED. Ekran ma 326 pikseli na cal i około 50 % więcej miejsca na informacje niż jego poprzednik2. Przeglądanie kluczowych statystyk i codziennych powiadomień, nawet podczas intensywnego treningu jest proste i wygodne. Ekran obsługuje konfigurowalne tarcze zegara z ponad 60 motywami. Każdy znajdzie styl dla siebie.

Ćwiczenia

Oprogramowanie rozpoznaje wiele trybów ćwiczeń. Mi Smart Band 6 ma dwa razy więcej trybów fitness, 30 angażujących typów treningu. Użytkownicy mogą teraz korzystać z większej liczby treningów w pomieszczeniach, takich jak rozciąganie i HIIT, wypróbować profesjonalne treningi, takie jak gimnastyka, a także bawić się aktywnościami fitness, takimi jak zumba i taniec. Urządzenie automatycznie wykrywa sześć popularnych aktywności, nawet jeśli nie włączymy trybu treningu, samo rejestruje ich statystyki i włącza je do dziennika aktywności.

REKLAMA

Śledzimy stan zdrowia

Mi Smart Band 6 ułatwia codzienne śledzenie stanu zdrowia. Mierzy natlenienie krwi3, dokładne monitoruje tętno, śledzi sen czy drzemki, cykle, w tym REM i jakość oddychania. Produkt wyposażono również w funkcję monitorowania stresu. Jeśli tego potrzebujemy, Mi Smart Band pomoże nam się zrelaksować pomagając przy ćwiczeniach oddechowych.

Wytrwałość

Mi Smart Band 6 zapewnia 14 dni nieprzerwanej pracy na baterii4 i ma poręczny port magnetyczny do szybkiego przypinania i odpinania ładowarki. Jest certyfikowany do 5 ATM wodoodporności, czyli może być noszony podczas pływania, nurkowania, czy pod prysznicem. Urządzenie jest dostarczane z miękkimi i wygodnymi paskami w sześciu oryginalnych kolorach do wyboru.

Źródło: materiały prasowe

REKLAMA

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo